marime text:

O femeie se trezeste cu o motocicleta... intre ochi! VEZI VIDEO

O femeie care asista la o cursa de motociclism in Statele Unite a avut un ghinion teribil, care putea s-o coste viata.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un concurent a avut un accident exact in zona in care se afla ea, iar motociclita a parasit pista si a zburat peste parapet. Una din roti a lovit-o in cap pe tanara.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



maria (2011-06-27 17:14:56)
daaa,....in ziua de azi ,chiar si de la niste comentarii,te potzi trezi cu te miri ce ...surprize intre ochi.
raspunde »
velo (2011-06-27 14:34:09)
Veche filmarea,eiu invers
raspunde »
Alexandru (2011-06-27 07:44:14)
Deci ... pe cuvant trăim in România ... orice s-ar publica aici că e vechi ca e nou ca e bun ca nu e bun etc. voi astia " şmecherii " aveţi ceva de comentat. Şi culmea ca la noi in România se insultă la greu . Da nu serios acum vania după ce ca scrist prost in mai multe sensuri al cuvântului mai ai tupeul sa şi comentezi. Vedeţi-va de treaba voastră . Cei de la CrimeTime deocamdată işi fac treaba destul de bine si destul de frumos. De la ora 8 la ora 18:00 zilnic sunt la muncă si sincer am pe ce mă uita . Nu vă convine duceţi-vă fraţilor în altă parte şi gata ca nu vă obligă nimeni sa staţi aici dar eu daca eram în locul vostru tăceam din gură . Analfabeţi, fără minte , capete seci . Asta sunteţi voi. Addidas impresionezi pe cineva daca vorbeşti în halul ăsta ? Copii de 14 anişori ce sunteţi. Duceţi-vă la şcoală , luaţi abecedarul în mână şi după veniţi aici cu comentarii. Inculţi si needucaţi.TRĂIASCĂ ROMÂNIA!
raspunde »
AddidasNikePuma.siMata (2011-06-27 00:04:24)
lol eu o futeam cat era inconstienta
raspunde »
vania (2011-06-26 21:46:23)
Ptr... Crimetime.ro,...bashi k dak nu mai aveti ce scrie,,,,,orice,, dar nu asa sheva care este de mai mult de 4 luni pe net,,, nu mai aveti she a scrie?
raspunde »