marime text:

O FEMEIE LA VOLAN i-a umilit pe politisti! Cea mai amuzanta si nebuna urmarire! VEZI VIDEO

Peste 60 de kilometri si mai bine de o ora. De atat au avut nevoie politistii din statul american California pentru a opri o femeie aflata la volanul unei masini. Pe langa o doza consistenta de nebunie, ea a demonstrat si reale aptitudini de sofer profesionist.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Intreaga urmarire a fost filmata de elicopterele televiziunilor. Imaginile au ajuns pe internet, iar cineva si-a dat seama ca merg de minune cu o celebra melodie a lui Benny Hill.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



sandilaul (2011-08-18 23:00:47)
=)))))
raspunde »
bogdan (2011-08-01 21:48:23)
bai oameni buni,chiar nu realizati ca e facatura?fenta o masina,hai doua dar la cate erau tot o opreau...doar ca nu ii faceau ei loc sa treaca si la sfarsit asa ditr-o data toti erau asa bine pusi incat fiecare masina a venit la fix sa o blocheze :P
raspunde »
George (2011-05-08 00:17:12)
s`a pi**t pe ei cu alte cuvinte :)))) m`am latzit de ras :)))
raspunde »
isidor (2011-03-11 13:03:06)
sunt regizate
raspunde »
gogu (2011-02-16 19:02:00)
e proasta rau fratilor asa nu mai vezi =))=))=))=))
raspunde »
cata (2011-02-16 16:52:29)
deci nu mai pot de ras!! hahahahahahahhahahhaaahhaha
raspunde »
vero. (2011-02-16 15:03:05)
avea cutie automata de aia a plekat .. auzi la el a demarat .. ,nu prietene se lua la intrecere vroia sa faka ca si c.ronaldo cu veyronu :)
raspunde »
Eddys (2011-02-04 14:44:25)
Ionut , esti la fel de destept ca roata de rezerva a masinii aleia care vroia sa demareze singura. Probabil ca masina era verisoara cu "Kit" din celebrul serial. Era putina vale si cand tanti s-a dat jos , nu a tras frana de mana , asta e motivul pentru care "masina vroia sa demareze".
raspunde »