marime text:

O femeie BOLNAVA MINTAL isi tortureaza copilul intr-o baie publica! - VEZI VIDEO

E greu de crezut ca o mama isi poate trata atat de brutal copilasul abia iesit din scutece; il izbeste la pamant si spune ca-l spala turnandu-i apa prea calda pe corp cu un vas.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Ca sa-l curete mai bine, il freaca cu laba piciorului.

Bestia, care nu-si merita numele de mama, aproape ca-si ineaca bebelusul in cateva randuri, cand ii toarna pe gat apa cu acelasi vas.

Scenele s-au petrecut intr-o baie publica si femeia n-a stiut ca una din persoanele aflate in interior a filmat-o, iar imaginile au ajuns apoi pe internet.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Alex (2012-08-15 19:34:18)
Ti-a placut acest articol? Voteaza-l aici!mesajul tau Cea mai tare faza. Sa imi zica si mie carui om daca putem numi asa i-a placut
raspunde »
aldea oana (2012-08-12 01:29:40)
doamne fereste, aceasta femeie ar trebui jupuita de piele si data cu sare dupa aceea. nu se face asa ceva unui copil. nimeni nu ar trebui sa treaca prin asa ceva
raspunde »
andreea (2012-07-16 23:37:56)
***** **** de te aveam la mana iti dadeam foc
raspunde »
diana dia87 (2012-06-27 19:27:22)
vai de capul ei Dumnezeu stie ce are de facut cu ea!!mai bine nu se nasteau astfel de persoane pe pamantul acesta!!
raspunde »
bogdan (2012-01-26 21:58:28)
mancate-ar ciuma si holera si sa fii muscata de cel mai veninos sarpe de pe pamantul asta si sa crapi in cele mai mari chinuri si sa-ti amintesti exact pentru ce suferi atat de mult si doar Dumnezeu sa te ierte,nu omul.
raspunde »
nastase ionel (2011-12-13 18:01:07)
vaisiamar de ea daca as prinde o astfel de femeie as impusca-o pe loc fara discutii . e de necrezut sa vezi asa ceva .... iar o tampita ce filmeaza putea reactiona..... nu se ajungea chiar in disperarea acelui copil...... ma doare cumplit.......
raspunde »
constantin (2011-11-23 22:08:43)
femeia aia as jupuio de vie..ce are cu bietul copil...nu au suflet..offfffffffff
raspunde »
Denis Dany (2011-10-04 01:00:09)
Sa dea Domnu sa mori in cel mai cumplit mod :) Sa vezi durere :)
raspunde »
diana (2011-09-27 23:57:05)
DOAMNE,asa ceva nu am mai doare sufletul cand ma gandesc ce soarta are saracutul copilas langa o asemenea un copil de 7 luni si o iubesc la aerul meu si viata ia asta numita mama ar trebui pedepsita si tratata in acelasi g de mila saracului copil,si ma rog pentru el.
raspunde »