marime text:

O femeie a ramas fara o mana, in timpul unei partide de sex!

De la placere la agonie a fost doar un pas, in cazul unei tinere, care a fost aproape sa-si piarda viata, dupa un accident bizar, petrecut in timpul unei partide de amor. Biata femeie a ramas fara o mana si a pierdut foarte mult sange.
O femeie a ramas fara o mana, in timpul unei partide de sex!

Totul s-a intamplat pe un yacht ancorat in Croatia, in apropierea unei insule din Marea Adriatica. Amy R. (28 de ani), din Noua Zeelanda a cunoscut un britanic, iar ce doi au ajuns sa petreaca momente fierbinti pe ambarcatiunea barbatului. Si-au ales insa un loc nepotrivit pentru a intretine relatii intime - o chiuveta destul de fragila, care a cedat sub greutatea amorezilor, iar o bucata de portelan i-a sectionat tinerei mana stanga.

Dupa o operatie ce a durat 6 ore, doctorii au reusit sa-i reataseze femeii mana. Desi pare sa fi fost vorba despre un accident, partenerul ei de sex este cautat de politisti, pentru ca a parasit tara imediat dupa intamplare.



 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



anonim (2012-06-16 13:27:16)
Il vrei la steaua?
raspunde »
.... (2011-08-31 01:41:28)
daca nu sa protejat asai trebuie :)))
raspunde »
Niculina (2011-08-24 14:52:23)
Vad in ziare fel de fel de stiri despre toate curvele care le considerati vedete,despre toti mafioti care fura si se etaleaza cu masini scumpe dar nu am vazut un reportaj la tara unde oameni muncesc si pe canicula ca sa poate produce zarzavaturi si legume , un reportaj cu mizeria din piete ( vedeti piata Rahova)caci Vanghele a construit o piata frumoasa de legume dar nu a terminat-o iar tigani au invadat-o , vand pe strazi si chiar in mijlocul pietei pe lazi de carton fel de fel de produse si arunca gunoaie,sticle,cutii ba chiar lucratori de la curatenie vand verdeata in timpul programului in loc sa se ocupe de curatenie. Nu exista cosuri de gunoi iar la locul de unde se ia apa, tigani isi spala cartofi ,hreanul etc. De ce li se permite tiganilor sa comercializeze produse fara acte si fara sa plateasca taxe decat ciubucuri la gardieni si taxatoarele i ocupa 2,3 tarabe fara acte iar tarani stau la intrarea in piata cu verdeata in rog faceti reportaje si in piete poate vad cei competenti si iau masuri.
raspunde »
andreea (2011-08-10 16:24:16)
au fost valuri prea mari :)))
raspunde »
cata (2011-08-09 13:00:43)
oare scuiparicii astia nu sau saturat sa tot isi ia la pw.le si injuraturi la greu?:))) cu steaua si dinamo a lor? de cate ori vad vreunu ca scrie ceva de steaua sau dinamo isi toata familia la pw.le de umple frigideru si lada pt 2 ani..dar se pare ca le place sa tot fie injurati si ei si familia lor:)))mai mult de 14 ani nici unu nu are pun pariu
raspunde »
=)))) (2011-08-07 21:55:02)
hahaha,daaaa, comentariile sunt mai tari decat articolul in sine
raspunde »
nu conteaza (2011-08-04 15:50:16)
se intampla si accidente din astea,
raspunde »
hyhy (2011-08-04 09:37:35)
de la sex te poti astepta la orice nenorocire!!!!asa-i trebuie la cateaua aia in calduri.auzi sa si-o traga pe o chiuveta???!!
raspunde »
WSWSH (2011-08-03 23:18:43)
Tabarlici Taci Baah ! Nu vezi ca esti prost ?? Deci ... uite, explica omului asta odata , lui Gabriel care e treaba cu il vrei la Steaua asta !
raspunde »