marime text:

O farsa de tot c*****l! Vezi ce pateste proprietarul unui Audi R8! VIDEO

Invidie sau un simt prea dezvoltat al umorului? Nu e foarte clar ce i-a impins pe doi tineri sa-i faca o farsa cam nesarata unui proprietar de Audi R8.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Glumetii, un baiat si o fata, i-au pus omului fecale, foarte probabil de provenienta canina, pe manerul de la usa, iar apoi au asteptat ca victima sa cada in plasa. Intreaga operatiune a fost filmata de cei doi, care par sa fi fost reperati de sofer, dupa cum se poate observa in filmarea postata pe internet.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



paras (2011-08-14 04:36:56)
fii de catele facuti pe sub capete de poduri sau pe vreun gang .
raspunde »
PAVEL (2011-08-03 17:48:14)
VAI CE DESTEPTI SUNTETI TOTI .MASINA O DESCHIZI CUM NIMERI ORI CU STANGA ORI CU DREAPTA.PA
raspunde »
era bine... (2011-06-14 12:31:50)
era bine sa ramana camera deschisa, sa vedem si noi "omurul" ce urma! am si eu un audi, e b4, dar tin la el ca "l-am muncit". eu sigur le dadeam ceva "omor"
raspunde »
Ion (2011-06-04 17:05:51)
In romania nu se fac false din astea in romania masina ori disparea ori ardea.
raspunde »
XsaberX (2011-03-10 20:29:58)
Invidia asta ce face din oameni .... gluma de *****
raspunde »
mihai (2011-03-08 18:03:44)
jalnica farsa.... nui nik de ras la prostia unor oameni ....
raspunde »
andy (2011-03-07 16:16:57)
ba, nimic nu stiti ba.... la masinile cu garda joasa pentru a deschide o portiera mai usor o deschizi cu dreapta si cu stanga tragi portiera de deasupra geamului, dupa care intri in ea, fara sa te mai deplasezi pe dupa portiera! sunteti vai de mama voastra si ati stat numai in Dacie toata viata, trageati de portiera cu 3 maini ca sa o deschideti!!! Chiar credeti ca unul cu sacou de cateva sute de Euro pe el si cu masina de 100 000E chiar ar pune o farsa de asta pe net? in care sa se injoseasca?? mai luati si invatati, poate ajungeti si voi mari!
raspunde »
coco (2011-03-02 13:57:38)
vrea sa deschida usa cu mana dreapta pt ca stanga era in buzunar.simplu,nu?;))de parca voi niciodata nu ati deschis usa cu mana dreapta!
raspunde »