marime text:

O FARSA amuzanta, la un pas sa se transforme intr-un MECI DE BOX! SUPERVIDEO

Nu toata lumea are simtul umorului - s-au convins de asta niste tineri din Statele Unite, care au pus la cale o farsa clasica: au aruncat pe jos o poseta, din care iesea o bancnota de un dolar.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Bineinteles, oricine punea ochii pe "prada" se repezea sa o inhate. Mai toata lumea a zambit in momentul in care si-a dat seama de poanta, mai putin o doamna, care a revenit la locul "faptei", insotita de un prieten, pe post de bodyguard.

Femeia a luat poseta cu forta si putin a lipsit ca unul dintre autorii farsei sa nu o incaseze rau de tot.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



zmili (2011-09-02 11:14:24)
ah ce glont in cap as fi tras lu cioara pe rand asa i-as lua pe tori de foame...
raspunde »
pt :) (2011-08-07 17:06:38)
Se pare ca si tu esti o baragladina ca ala si te-a deranjat rau:))...tipic voua tiganilor:))
raspunde »
EU (2011-07-05 18:09:44)
nu era frumos aia de filmau sa fie vreo 5-7 baieti de fapt sa se duca sa io dea in gura la cioara aia? ******** *****, a dat tricoul jos, muream ***** de ras, chiar cum a zis un baiat pe aici: varianta cocalar american, pfff
raspunde »
:) (2011-06-25 20:12:51)
Nu asta era mesajul idiotilor. Si ce stiti voi despre oamenii de culoare neagra? Nimic. Doar sa comentati.."tipic cioresc". Comentarii inutile. Pe seama prostilor ca voi fac altii bani!
raspunde »
lixerecords (2011-06-05 00:38:59)
Ala a dat tricou jos sa vada aia ca are muschi!Probabil stia ca e filmat!
raspunde »
ionut (2011-05-30 15:05:49)
cioroiu negaaa varianta usa cocalari afemeiat
raspunde »
cpx (2011-05-30 15:05:49)
ciorile astea.... mor de foame si la noi in romania
raspunde »
oooda (2011-05-29 20:39:34)
si-a dat jos haina saracu k sa-l sperie pe slabanogu ala:)))
raspunde »