marime text:

O familie sarbatoreste nasterea copilului, desi acesta a venit pe lume MORT! VIDEO MACABRU

Gest de neinteles al unei familii din Statele Unite, care a vrut sa impartaseasca tuturor bucuria nasterii fetitei lor, omitand insa un detaliu socant: bebelusul era mort. In plus, acesta venise pe lume prematur si avea mai multe malformatii grave.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



De parca aceste lucruri n-ar fi contat deloc, cei doi parinti, dar si rudele lor s-au fotografiat tinand copilul in brate si parand extrem de fericiti.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ramona (2011-05-19 19:50:37)
fereasca dumnezeu !!!! oameni tampiti!!!! cum sa faci asemenea filmulet??? mai si radeau la poze !!!
raspunde »
mihai (2011-05-17 16:52:10)
unde vedetti voi ca sunt o familie macabra,saracii de ei in primul rand le pare rau doar vedeti in poza aia cu tatal care sta langa capul fatului,ler le pare rau nu mai scrieti prostii astia de la protv ca nui adevarat ce ati zis nesimtitilor
raspunde »
A. (2011-05-10 15:48:10)
In primul rand , dupa cum se vede si din poze, copilul nu era mort la nastere, in al 2-lea rand aceasta nefericita poveste este veche si ceea ce ma scarbeste cu adevarat este ca daca Pro.Tv-ul nu gasise un subiect mai incitant pe care sa il arate si sa il judece.....de atat sunt in stare acesti asa zisi reporterii, oameni de tv. numai pt. a avea ceva audienta, pe toate planurile. Imi este scarba de VOI protv.news.
raspunde »
Biancaneve (2011-05-03 22:29:08)
Mi-au dat lacrimile...pt cei care zic ca sunt handicapati sau mai stiu eu ce..eu am vazut doar imensa dragoste pt fetita lor,se vede ca a fost dorita...Avortoni sunteti voi care dati aceasta denumire...eu am vazut o fetita ..o fiinta umana..chiar daca nu era dezv la maxim aveo o inima...un suflet...D-zeu e cu tine ingeras mic.
raspunde »
crina33 (2011-04-05 00:05:26)
sunteti niste oameni insensibili si inumani pentru ca in cazul asta daca chiar nu vedeti diferenta dintre diferite fotografii ale copilului nici macar nu ati stiut sa traduceti ceea ce au vrut sa spuna parintii in mesajul final
raspunde »
Cristina (2011-04-04 03:31:30)
Nu este o stire adevarata! Din pacate mama a intrat in travaliu mult mai repede decat se astepta, iar copilul s-a nascut VIU. Li s-a spus ca au 20 de minute sa se bucure de micuta care era inca IN VIATA, dar ca, din pacate, doctorii nu pot face nimic pentu ea, pentru a o tine in viata. Parintii s-au bucurat alaturi de ea si au sarbatorit viata ei scurta de... 20 de minute. Odihneasca-se in pace.
raspunde »
G.I (2011-04-03 12:26:07)
Gabi am vazut si eu supa din avorton in urma cu un an.Imi aduc aminte ca au spus ca plateau cupluri sarace sa conceapa un bebe si plateau pt o portie de supa putin mai mult de 4000 de euro. Asta este super socant
raspunde »
gabi (2011-04-02 20:09:32)
mi se pare un gest superb ce au facut.Acum cateva zile am vazut tot aici un documentar cum oamenii(bogati)mananca avorton.(era supa din asa ceva daca va vine sa credeti)da..deci aia sunt handicapati si ciudati.nu cei din vidio'ul asta.
raspunde »
erata (2011-04-02 15:44:18)
libertate limitata.....
raspunde »
G.I (2011-04-02 15:41:37)
Ce norocoasa sunt ca pot sa imi tin cei 2 copilasi in brate.Este foarte trist si impresionant.Cred ca este un mod de a-s lua ramas bun de la fetita lor de-a dreptul impresionant.Pentru cateva minute s-au aratat dagostea lor imensa pt copilasul si va ramane sigur in memoria tuturor celor care au asteptat-o. In felul aceesta nu este doar un ,,avorton" (urasc cuvantul asta) ci fetita lor mult dorita si iubita care nu a reusit sa supravietuiasca. De plans vor avea destul timp sa planga.
raspunde »