marime text:

O familie sarbatoreste nasterea copilului, desi acesta a venit pe lume MORT! VIDEO MACABRU

Gest de neinteles al unei familii din Statele Unite, care a vrut sa impartaseasca tuturor bucuria nasterii fetitei lor, omitand insa un detaliu socant: bebelusul era mort. In plus, acesta venise pe lume prematur si avea mai multe malformatii grave.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



De parca aceste lucruri n-ar fi contat deloc, cei doi parinti, dar si rudele lor s-au fotografiat tinand copilul in brate si parand extrem de fericiti.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



george (2012-05-11 20:20:33)
oribil dar totusi interesting
raspunde »
mara (2012-03-14 11:38:16)
din pacate in romania esti considerat 'sarit de pe fix'. nu stiu daca o sa ajungem noi la un asemenea comportament vreodata,noi stim doar sa-i insfacam imediat din bratele mamelor si sa-i ardem in crematoriu,ca doar sunt 'avortoni',nu copii. ca sa nu mai vorbim de titlu...'a venit pe lume mort'...copilul ala i-a prins degetul mamei cu manuta lui mica...si cine se bucura acolo? mie mi se pare ca isi iau adio de el...doar un om fara suflet vede ceva macabru in asta.
raspunde »
geo (2011-11-12 02:19:44)
nemaipomenit de frumos asa consider spre deosebire de altele sunt aruncati la gunoi prematuri .....a si asta nu avea malformatii deloc
raspunde »
edwin (2011-08-22 13:17:29)
e cea mai mare durere posibila pe lumea asta sa pierzi un copil.. o fiinta pura si nevinovata... asa ca nu e de neinteles gestul astora.. esti innebunit de durere in momentele alea nu mai gandesti bine... poate ala era modul lor de a-si lua ramas bun de la copilul lor..
raspunde »
mda (2011-07-09 17:34:38)
Inteleg sa existe compasiune pentru copilul lor, dar totusi sa te bucuri sa zambesti, sa fii fericit, asta nu o mai inteleg.
raspunde »
Yo (2011-06-27 13:27:08)
da-i ma ***** de oameni bolnavi, ei erau fericiti ca au scapat de copil si nu mai inca o gura in plus la masa.astia sigur sunt ceva sectanti deaia de prin america
raspunde »
Andi (2011-06-22 15:40:41)
Ce e asa de macabru? Este un gest plin de umanitate si dragoste!
raspunde »
NoName (2011-06-17 15:38:53)
doamne pacat de copil :( nu a avut sansa de a traii.
raspunde »
alina (2011-05-26 14:04:59)
si ce a fi trebuit sa faca ca planga sa aleaga sa nu vada copilul sa-l incinereze si sa uite ca a existat..... au ales sa ii ofere putina iubire copiului, chiar si mort tot copilul lor era. sunt mai multe moduri de a trece de o suferinta si acesta a fost modul lor.
raspunde »
Mika (2011-05-20 14:07:17)
oare ei nu-si dadeau seama ca este mort?sau ca nu scoate un zgomot sau respira?si oare nu au vazut ca nu misca si ca este atat de mic?oameni care sunt uneori foarte ciudati.dar cred ca au facut asta din cauza ca poate vroiau un copil.si daca asta a murit au considerat sa-l pastreze.
raspunde »