marime text:

Nu vrei sa tragi pe dreapta? Iti bagam un glont in cauciucuri! VIDEO INCREDIBIL

Incident uluitor in trimpul unui filtru organizat de agentii de la circulatie, pe o sosea din Rusia. Un sofer care a vrut sa demareze fara sa aiba permisiunea politistilor, s-a trezit cu un cauciuc spart de un glont.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Culmea este ca barbatul n-a parut intimidat de acest gest si a sarit la gatul omului legii, desi acesta inca avea pistolul in mana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Fla (2013-02-11 19:58:56)
petrik romana ta ii varza una cu wc deci cand vorbesti parca te caci in primul rand a facut bine ofiterul ce nu a facut bine ca nu la imobilizat incatusat dus la sectie si batut ca lectie pe data viitoare ma enerviaza la maxim smecheri astia gunoaie infecte
raspunde »
petrik (2011-08-14 03:59:45)
sa va futa si femeile voua boschetarilor,nu iti convine sa iti traga un ***** un glont in masina ca vrea **** lui asa,in primul rand nu fugise omu ca sa fie nevoie sa traga dupa abil ca sunteti niste putoi infecti fara masini de faceti astfel de doriti sa se intample si in romanaia ,ba sa nu se intample ca nu avem nevoie de comportament jegos dasta .duceti-va ***** in tarile lor si aveti ce va trebuie .
raspunde »
Ivan (2011-07-13 10:51:12)
vb prostii :)) nu va puneti cu rusii! dak teai pus esti un om mort... poti fi tu omul legii... esti omul legii doar in timpul programului dar dupa ce iesi .. esti un om mort. ador ca sunt rus :))
raspunde »
dany (2011-07-09 15:59:02)
In america era impuscat de mult boschetaru ala...Santeti de acord???
raspunde »
victor (2011-06-23 17:40:37)
Trebuia sa-i traga in celalalt cauciuc, cel poarta pe umeri :)))))))))
raspunde »
cata (2011-06-23 08:41:57)
bv!asa trebuie nene! si la noi cand? imi aduc aminte de o faza cu 3 politisti care n-au reusit sa opreasca o duduie sa iasa din parcare in fata la marriott! tineau aia de masina sa nu plece:))
raspunde »
acordeon (2011-06-23 00:12:35)
da si?...sa fie multumit ca nu i-au zburat creierii..oricum parea beat..
raspunde »
foarte bine ! (2011-06-22 17:33:33)
Mai trebuia un glont....in cap ! bravo lui , asa trebuie procedat cu cocalarii din trafic ! In SUA chiar primea un clont in capatana..atac asupra ofiterului !
raspunde »