marime text:

Nici in ring nu vezi o asemenea lovitura! KO dat cu cotul! VIDEO

Camerele de supraveghere din Melbourne, Australia au surprins miercuri o bataie de strada pe cat de scurta, pe atat de brutala.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Evenimentul s-a intamplat miercuri intr-o statie de tren din Melbourne. Pe imaginile surprinse de camere, se vede cum doi barbati intra intr-un schimb scurt de replici, inainte ca unul sa il loveasca pe celalalt cu cotul in fata si sa-l puna la pamant.

Politia investigheaza cazul pentru a vedea ce a provocat conflictul. Daca va fi identificat, vinovatul risca sa fie acuzat de vatamare corporala grava.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dany (2011-10-17 05:24:40)
Bv unu ai dreptate tinel la distanta si fi mereu atent sa nu te loveasca parsiveste si tine mereu maxilaru tare adika incordat va spun din experienta,gandestete ca ai un fier in gura si vrei sa il spargi asa sa ti maxilaru.
raspunde »
unu (2011-07-20 01:42:52)
pentru exemplificare vezi video : http://*****/international/probabil-cea-mai-spectaculoasa-bataie-de-strada-din-2010-vezi-video.html combinatia mea preferata .... daca s-a apropiat il moi cu piciorul pentru a-l distrage,deruta si dublezi cu croseu de dreapta la figura...efectul e garantat si se poate observa si mai sus.
raspunde »
unu (2011-07-20 01:24:12)
majoritatea cad din perverse. regula de aur nu lasi niciodata sa se apropie de tine ...il avertizezi sa se calmeze pastrand distanta iar apoi il avertizezi sa nu se apropie...dupa care daca continua deplasarea executi "foc".
raspunde »
Anti (2011-01-10 11:17:45)
Lovitura executata la nivel de profesionist,i a sters ranjetul de smecher de pe fata.Bravo.
raspunde »
lol (2010-12-29 19:36:00)
I-a dat de la julit......:))
raspunde »
badboyalex (2010-12-29 16:54:37)
Mama ce bucata :))) ia daramat visele :))
raspunde »
ionut (2010-12-29 15:46:56)
Imbracaminteeee la SUPER PRETURI: GECIII NIKE ADIDAS LUNGII DE IARNA 60 70 RON, HANORACEEE NIKE ADIDAS 30 50 60 ron, PANTALONIIII NIKE ADIDAS 50 RON, CACAIULIIII NIKE ADIDAS URBAN 10 25 30 RON, CURELEEE 20 RON, PLOVEREEE ADIDAS 40 RON, BLUGII FISHBONE 80 RON, [PRODUSE REDUSE LA PRETURI DE 10 20 30 40 RON OFERTA DE CRACIUN] SI MULTE ALTE PRODUSE......CEI INTERESATI MA POT CONTACTA LA ID DE messIONUTCRETOIU MULTUMESC!!!!
raspunde »
mosu (2010-12-29 14:53:59)
ala de a incasato ii cam radea superior lu asta.....dar asta a fost mai destept si a dat primu...
raspunde »
eu (2010-12-29 14:39:46)
perversa de pe Melbourne :))
raspunde »