marime text:

NESIMTIRE CRIMINALA! Scuterist calcat de tren pentru ca nimeni nu l-a ajutat! VIDEO SOCANT

Un barbat aflat pe scuter a cazut pe sinele de tren dupa ce a lovit bariera. Nimeni nu s-a oprit sa-l ajute, iar barbatul a murit calcat de tren.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incidentul din Pingtung, Taiwan a socat pe toata lumea prin modul incredibil in care neglijenta unor oameni a dus la moartea unui tanar.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



lex (2012-06-02 06:07:16)
Omg macar sa-l traga de acolo
raspunde »
slv (2012-04-02 16:23:49)
:))))))))))))))
raspunde »
Cris (2011-10-25 22:40:39)
Ba da' prosti rau unii romani....nu e de mirare de ce o ducem asa....pt ca unii refuza sa gandeasca normal frate...cum *** sa zici ca l-ai lasa sa moara ca asa ii trebuie ? voi sunteti sanatosi la cap ? ba guguianu, imaturule, tu chiar crezi ca toti oamenii sunt la fel ? adica nu ajuta ? ajuta dar din pacate rar.....si de unde stii ca poate in cazul tau chiar te ajuta cineva ? ganditi cu c.r.l fratilor nu cu capul.....
raspunde »
gabi (2011-09-14 14:43:00)
Neglijenta ca neglijenta, dar ce te faci cu prostia. Ce cauta ala sa treaca cand era bariera pusa? ok, n-ai rabdare, ia-o printre bariere, si nu in plin. Si-a luat o bariera in **** a cazut a dat ochii pe bulgari, si l-a ciopartit trenul. inca o data, indisciplina la ghidon de plateste.
raspunde »
ii dau **** lu guguianu (2011-08-07 12:36:05)
ba esti prost rau....cum iau facut ma bine ca lau lasat acolo.....si eu sunt scuterist....sa te futa toti in ***
raspunde »
guguianu (2011-08-06 09:55:58)
sincer nici eu nu m-as baga.e mai bine sa lasi sa moara cineva,sa nu te bagi.nici pe mine nu m-ar ajuta nimeni daca, doamne fereste, as fi cazut in mijlocul strazii.
raspunde »
guguianu (2011-08-06 09:49:09)
au facut bine ca l-au lasat sa-l taie trenu!scuteristii astia sunt un pericol pe sosele.asai-a trebuit la scuteristul ala!!!
raspunde »
celcarebiruieste (2011-07-01 16:57:24)
miles, asa nu ar trebui sa iesi tu din casa bou' dreacu' ce esti ca mor oamenii din cauza aberatiilor din creierul tau....chiar..daca ai iesi tu pe strazi cu gandirea asta...ar fi clara soarta roomaniei..mai ales ca ma uit cu stupoare ca in ultima vreme sunt din ce in ce mai multe specimene ca tine.....retardatii ***** ce sunteti...dar daca era ma-ta acolo mai spuneai(scriai) aceleasi lucruri...Doamne ocroteste-i pe romani!
raspunde »
eu (2011-06-29 16:35:44)
ma "miles" prost ai fost crescut doamne.
raspunde »