marime text:

N-O SA-TI VINA SA CREZI! Un motociclist pacaleste moartea, de doua ori, intr-o secunda! VIDEO INCREDIBIL

Accident deosebit de violent, filmat de o camera de supraveghere din capitala Argentinei, Buenos Aires. Un motociclist care mergea cu o viteza ametitoare a intrat in plin in masina condusa de o femeie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Motocicleta s-a facut praf si pulbere, insa motociclistul poate fi vazut la sfarsitul filmarii, tavalindu-se de durere, dar in viata. El a avut practic un dublu noroc - nu a fost ucis de impactul cu autoturismul, iar apoi a trecut razant pe langa un stalp de fier de pe trotuar.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



jointalex (2011-08-10 19:58:18)
ce noroc a avut ala a doua uara nu cred ca va mai avea norocu pe care la avut :))
raspunde »
mitzudingalati (2011-06-20 20:22:26)
poate era bicicleta sau scuter cu pedale nu se vede clar navea cum sa sara asa din motor ...........
raspunde »
tot Adi (2011-06-20 20:08:35)
Ca e 'Fake' sau nu asta care e prima sau a doua oara cand pacaleste moartea. Eu cred ca e ultima.
raspunde »
alee (2011-06-20 12:13:32)
auzi-l si pe ala " FAKE " =)) cum unde sa fie motoru' de la motocicleta ma , nu vezi ca ramane infipt in masina ... dh, e si normal sa se sparga ca un balon daca e din plastic... vorba celui de mai jos .. in fata tastaturii esti conducatorul lumii :)))
raspunde »
anonim (2011-06-20 00:25:35)
Femeie la volan ... nici nu ma mai mira, pacat de saracu om de pe motor, ca nu avea nicio vina, si putea muri din cauza unei incompetente :-j Ce ma amuza e faptul cum se panicheaza femeia apoi, si nu stie incotro sa o ia, ce sa faca :)))
raspunde »