marime text:

N-O SA-TI VINA SA CREZI! Putea fi un CARNAGIU, dar totul s-a terminat cu un MIRACOL! VIDEO

O depasire in curba se putea transforma intr-un accident sangeros, in care sa fie implicate cel putin trei sau patru masini. Insa in mod miraculos, toti cei implicati au scapat nevatamati si cu autoturismele intacte.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Scena demna de un film s-a petrecut pe o sosea din Rusia si a fost surprinsa de o camera de bord.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Me A. (2011-10-01 22:36:10)
putea iesi o p** :)) n-a iesit nimic.
raspunde »
alex (2011-08-12 10:02:37)
la astia chiar nimeni nu da semnal knd schimba sensu?
raspunde »
sorynel (2011-06-23 23:51:40)
Mai baieti...pe luneta are Riki Martin asta cu cielo lipit numele clubului de isteti din care face parte !! Nu asa circula...majoritatea celor inscrisi in cluburi care n-au bani sa treaca in iulie la gume de vara? ...stau eu si ma intreb.... Eu unul sunt satul de ZMEI pe sosele. Rugati-va sa vedeti cat mai putini intr-o zi si va va merge muuult mai bine tot restul vietii voastre ! ;)
raspunde »
c'mon (2011-06-22 23:09:01)
daca va uitati la secunda 11 va dati seama ca cel mai inspirat a fost soferul cu masina neagra. practic el a evitat "carnagiul"
raspunde »
catalin (2011-06-22 20:32:04)
ba florin poi cum sta bine daca a derapat la 60-80 km la ora? ca mai mult nu cred ca avea.
raspunde »
pato.ro (2011-06-22 10:43:35)
acolo era linie continua... nu sa-i ia carnetul politia la dobitoc?
raspunde »
TheLastSamuray (2011-06-21 19:52:45)
cat de idiot sa fi sa depasesti in curba!?ala la scoala ce dreq a invatat...peste tot gasesti soferi "experti" ca el,cel mai trist e ca mor si alti nevinovati pe langa el...
raspunde »
shady (2011-06-21 19:40:59)
astia sunt niste oameni nebuni ... am avut un coleg care a patit ceva de genu asta... il putea lovi in tampit in plin pe contrasens :| sunt niste inconstienti carora nu le pasa de viata lor, insa o pun si pe altora in pericol din pacate
raspunde »
alex (2011-06-21 18:18:45)
eu sunt posesor de cielo si sa stii ca nu e prea stabila pe sosea la asemenea viraje ma mir ca o iesit asa bn
raspunde »
Seba (2011-06-21 18:13:20)
Bizon ... !! Doar are cielo cu geamuri fumurii !!
raspunde »