marime text:

N-ai vazut asa ceva! AUTOBUZ vs AUTOBUZ intr-un accident uluitor! VIDEO

75 de oameni au fost raniti intr-un dezastru produs pe sosea dupa ce doua autobuze s-au facut praf in mijlocul drumului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Imaginile sunt dramatice, imediat dupa impact mai multi oameni au iesit disperati pe geam. 75 dintre pasageri au ajuns la spital in conditie grava.

In imaginile surprinse de camerele de supraveghere din Rio de Janeiro se observa cum soferul unuia dintre autobuze incearca o depasire riscanta ce se transforma rapid intr-un carnagiu.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



boy (2011-02-11 15:43:22)
ii de vina autobuzu dar si masina mica.. pentru ca a trecut pe galben si a incercat sa opreasca iar autobuzu nu mai avea timp sa opreasca si a incercat sa il evite...si asa a intrat in celalalt autobuz....asa ca na vrut sa depaseasca ziaristilor
raspunde »
ionut (2011-02-05 13:36:26)
IMBRACAMINTE LA SUPERRR PRETURIII!!! 10-70 RON Hanoraccce Nike Adidas 40 50 60 Ron, Geccciii Iarna Primavara Nike Adidas 60 70 Ron,Panttttaloni Sporrt Nike Adidas,Caciuulli,Blugii 60 ron, Esarfeee, Currele,Si multe alt produse,Cei interesati ma pot contacta la id outletbrandstore Multumesc!!!
raspunde »
Remus20 (2011-02-05 11:34:38)
Nu cred ca a vrut sa depaseasca..Dal ***** ca pana la urma e sofer. Transport comun..avea masina mica in fata, si vedea ca ala venea..100% nu cred ca depasire a incercat..parca a tras de volan brusc..sa speriat ceva de gen..oricum urat accident
raspunde »
Clujeanul (2011-02-04 19:05:58)
Trebuia sa il loveasca din spate pe soferul cu masina mica din fata lui, nu sa traga ca nebunul de volan. Aveau prea mare viteza, de asta s-a intamplat totul. Mi se pare tare cum s-au deschis automat usile (sunt sigur ca nu soferii, mai ales cel vinovat care sigur e grav ranit, le-au deschis) si sareau oamenii din ele.
raspunde »
Soso83 (2011-02-04 17:24:53)
Si soferul autoturismului este de vina se vede la sec 28 culoarea semaforului este galben si se schimba rosu si el apasa frana, dar se razgandeste. Probabil soferul autobuzului crezand k nu poate opri in 3-5 metri, dak a vazut k autoturismul franeaza a ales sa il ocoleasca fara sa se uite pe contrasens. Nu il disculp deloc pe soferul autobuzului: parerea mea k de cat sa loveasca alt autobuz mai bine intra in ala din fata. parerea mea.
raspunde »