marime text:

Mercenarii morti in Libia sunt plimbati pe capotele masinilor - VEZI VIDEO

Razboiul din Libia ofera imagini cutremuratoare... Rebelii care vor sa-l inlature de la putere pe Muammar Ghaddafi isi sarbatoresc intr-un mod macabru victoriile pe care le au impotriva trupelor dictatorului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In Benghazi, cadavrele mercenarilor lui Ghaddafi sunt plimbate pe pe strazi pe capotele masinilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



distrugatorul (2011-04-04 16:43:13)
salbatici, da frate ai inamic si l-ai omorat.... dar nu batjocorii ****** dar la cat sunt de penibili oamenii in ziua de azi nu ma mira. Se stie cine castiga de pe urma razboaielor si cu cat dureaza un razboi mai mult cu atat mai bine pentru ei! atatia ani au trecut si tot nu l-au gasit pe Bin-laden si acuma pe Ghadaffi :))
raspunde »
memnon (2011-03-21 14:07:39)
Ei cred ca vor fi liberi daca il dau jos pe dictator , asa cum suntem si noi liberi cu somaj, si pe internet.Daca e sa aleg intre libertatea de a muri de foame (virtual vorbind) si cea de a nu protesta cred ca as alege sa nu protestez.Revolutiile astea semana izbitor , toate avand un scop comun:externalizarea bogatiilor tarii.Cautati documentarele Zeitgeist pe internet - primul desi scos acum un an descria mersul istoriei de astazi.
raspunde »
Memnon (2011-03-21 14:02:14)
Acum e la moda sa distrugi o tara si sa o reconstruiesti dupa cum scrie in zeitgeist.Razboiul e o afacere "nemuritoare".Cand vor avea si ei in tara "privatizare" "faliment" , "somaj" , "firme straine necontrolate de stat" care cumpara tot si dupa fac legea or sa il planga pe dictator asa cum (unii) l-au plans pe ceausescu.Cred ca istoria se repeta la cu ultimele dictaturi si tari izolate.
raspunde »
mda (2011-03-21 00:52:50)
bine le fac? copii prosti ce sunteti.
raspunde »
yessss (2011-03-20 22:01:59)
YESSSS ! BINE LE FAC :x:x:x:
raspunde »
CASH (2011-03-20 21:58:19)
razvan esti penibil
raspunde »
razvan (2011-03-20 20:38:37)
vine sfarsitu!!!!!!!!
raspunde »