marime text:

Mercenarii libieni obligati sa manance cadavre si sa sarute caini morti/ VIDEO SOCANT

Razboiul din Libia nu inseamna doar atacul aerian lansat de tarile occidentale. Lupte mult mai crancene se desfasoara la sol intre rebelii care vor sa-l inlature pe Ghaddafi si mercenarii acestuia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Razboiul dintre acestia ofera secvente mult mai socante si umilitoare pentru rasa umana.

Ultimele imagini postate pe internet ii infatiseaza pe mercenarii capturati de rebeli care sunt obligati sa mearga in genunchi si sa manance bucati dintr-un starv de caine.

Capul animalului a fost infipt intr-un par, iar rebelii ii obliga pe prizonieri sa-l sarute.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



YO (2012-08-31 02:17:18)
sa-i arda focul de musulmani nenorociti si tot orientul mijlociu ar trebui sters,ras de pe suprafata pamantului.astia asa sunt din sute de generatii sadici.TOT LA EI A FOST RASTIGNIT SI IISUS ATUNCI SI PANA IN PREZENT BARBARI SADICI
raspunde »
RS (2011-12-17 21:41:51)
ma,jurnalistilor..oare nu e clar ca astia sunt mercenari care sunt antrenati prin astfel de metode? Sa fi fost aia rebelii,iar astia mercenarii lui Gadaffi,ii omorau de mult,nu le dadea sa sarute cainele :))))))) p.s si teroristii din al-qaida erau antrenati,cam la fel,ducand in brate un caine mort.
raspunde »
mulderx (2011-10-26 19:44:42)
ai dreptate.rasa umana o sa fie stearsa de pe fata pamantului dar o sa ramana cei buni(pur si simplu oamenii buni la suflet).astia din clip o sa dispara.n ai de ce sa ti faci griji.........cineva ne vede de acolo de sus....si nu,nu s extraterestrii care nici nu exista(dar demonii exista)
raspunde »
GreenDogg (2011-06-14 14:03:20)
@xav sunt de acord cu tine...:)
raspunde »
Antonescu de traiea,pe tigani ii omora! (2011-06-12 15:42:20)
wa bercea "jupanu":)) esti cel mai pachet manelist,tigan borit si zabalos,spurcat si prost,obosit si scarbos dintre toti slobozitii care lasa comentarii aiurea.
raspunde »
korn (2011-05-13 21:26:56)
ias omora pe toti.
raspunde »
Praf (2011-03-31 18:41:23)
Nu au ei nicio treaba.
raspunde »
eduard (2011-03-31 18:31:47)
Stefania are mare dreptate! Dupa mine este doar una dintre probele de care trebuie sa treaca acesti legionari sau ce sunt ei. Ideea e alta, eu studiez in Marea Britanie, si daca ma intorc in tara,uite ca nu am loc de toate rablele astea care lucreaza in cadrul televiziunii. Studiati mai bine filmuletul. Si incepete-ti sa ganditi:de ce au fost filmati? de ce nu se simte tensiunea de pericol?de ce zambesc unii "prizonieri"? Tu ca mercenar..ca un criminal in serie...ce demnitate ai sa mananci carne de cadavre si sa saruti un cap de caine? Si in razboaiele de genul asta nu exista prizonieri.Doar crime in masa.
raspunde »