marime text:

Mercenarii din Libia ucid si copii nevinovati! IMAGINI TULBURATOARE

Mercenarii lui Ghaddafi sunt fara mila... ucid chiar si copii de cativa ani. Imagini tulburatoare au fost filmate dupa un asalt armat.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Intr-o cladire au fost descoperite mai multe cadavre sfartecate ale unor copii.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Jommy (2011-04-03 11:59:33)
Copii acestia au murit DIN CAUZA BOMBARDAMENTELOR OCCIDENTALILOR!!! NU DIN CAUZA LUI GHADDAFI! Dar media controleaza aceste imagini pentru a intoarce toata lumea impotriva lui
raspunde »
bogdanel (2011-04-02 14:32:58)
pai fratele meu sa ajungi sa omori copii intr-un fel sau altu e strigator la cer, am mai vazut niste imagini cum il omora pe unu cu pietre pentru o bucata de carne :-S, pai dupa mine ar trebui ingropati de vii natia asta de rebelii, bombardati de sa nu mai stie ce e cu ei....
raspunde »
anon (2011-04-02 13:58:13)
aia nu par a fi omorati cu mitraliera, mai degraba cu explosibil
raspunde »
Aura (2011-04-02 07:57:14)
ar trebui ucis acest animal de GHADDAFI, cum poate omori copiii, sunt niste fiinte nevinovate
raspunde »
igor (2011-04-02 00:20:57)
sunt imagini dupa un bombardament al aliantei pasnice si democratice
raspunde »
igor (2011-04-02 00:12:41)
democratia *****!la piratii din somalia democratia petroliera sau de alte resurse strategice nu restabiliti?******'n gura de americani!e problema interna a tarii pe care tot voi ati creat-o
raspunde »
Ionut (2011-04-01 21:56:48)
Si voi ii faceati barbari pe rebeli cand se purtau oribil cu mercenarii capturati. Animalele alea de mercenari merita tratati ca niste viermi.
raspunde »
unroman (2011-04-01 15:33:39)
corect Dan si corect Robert.cine detine controlul media?
raspunde »
constantino (2011-04-01 14:44:16)
in timpul liber caut informatii si mai peste tot gasesc imagini din libia.e cutremurator ce se poate vedea si nu cred ca asta este preocuparea ziaristilor de a arata publicului imagini socante. aceste imagini sa le dati celor care pot face ceva pentru stoparea violentelor si sa actioneze in consecinta. precizez ca ceea ce se intampla este o catasrofa umanitara si ma mir cum de cineva mai poate sta linistit fara sa se gandeasca la cei care sunt omorati fie vinovati sau nevinovati. noi oamenii civilizati nu condamnam la moarte pe cel care a gresit cam asta vrem sa credem dar ce se intampla in libia oare nu lumea civilizata actioaneaza? atunci noi ce suntem?...greu de spus , totusi se pare ca lucrurile ce se petrec pe pamant sunt si impotriva noastra , asta insemnand ca viata merge inainte de la sine si ceea ce trebuie sa fie nu poate fi ocolit..deci?
raspunde »
Dan (2011-04-01 14:36:18)
Nu cred ca Ghaddafi si-ar strica singur reputatia mai a;es acum cand e pielea lui in bat! Nu cumva o fi opera occidentalilor?
raspunde »