marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dorin (2011-09-24 01:06:05)
Bine le fac americanii si cei care intra peste acesti frustrati din desert .. sa ii ciuruiasca de sa isi planga bunicii de in morti lor oricum nu fac nimic in astfel de tari nu merita decat o bomba Nu.....a.. si ceau cu tot cu prostia care zace in ei
raspunde »
Iulian (2011-09-23 09:51:29)
Cum sa poti lua viata unui animal ?. Mama voastra de arabi nespalati. Asa sa patiti si voi ( cei din film ).......
raspunde »
barbu (2011-09-21 18:42:49)
moarte la toti arabiii asa doresc cum omoara arabi magari asa vaomoram si pe voi nenorocitilor sa nu va prind ca va tai pe toti si va pun la pachetele in pungi si ingropati in pamant !!!!!!
raspunde »
me (2011-09-21 13:12:31)
Sa il iau pe mohhamed al vostru fix in P*** de cretini
raspunde »
Kinder (2011-09-21 13:01:45)
Pt Bah Mami atunci cind tu ai vreo problema , esti bolnav , nu mai ai putere de munca , te punem pe un camp si descarcam cartusele in tine. Idiotule, cum poti spune asa ceva.? Sa ma ierte D-zeu pt discriminare, dar TOATE NATIILE DE ARABI , TIGANI , TOTI SALBATICII ASTIA, (nu cade bine cuvantul salbatica, un salbatic nu stie sa se poarte edar nu omara doar din placere) I-AS PUNE IN CAMERE DE NAIII
raspunde »
ALEX (2011-09-21 10:37:28)
TARILE ARABE ADICA TOTI TIGANII AIA . SI LEGAT DE MAGARI , II VREI LA STEAUA ?? :))) CA ASA MORTI CUM SUNT NU'S MAI MORTI CA JUCATORII STELEI :)))))
raspunde »
ge0 (2011-09-21 09:12:23)
tarile arabe ar trebui data bomba atomica acolo
raspunde »
barbu (2011-09-20 21:32:56)
baa nebune tu nu vezi ka ia omorat pe toti asta nu inseamna ca sunt bolnavi doamneeee poi da tu nu vezi dc nu iar fi consultat ceva si ne arata intelegi nu se face asa ba da ai si tu minte bach asta baaa in *** nu vezi ca ia ucis pe toti in fata noastra in *** nareee cumm!!!!! oi fi vreun arab si tu si ti cu ei
raspunde »
bach (2011-09-20 18:02:55)
nici eu nu sunt de-acord cu aceasta rasa de oameni care ucid fara as vrea sa fiu obiectiv si sa "cred" ca poate acei magari au fost bolnavi de o anumita boala grava. Nu puteti sti ! Oricat de om prost ai fi, oricat de criminal ai cred ca ti-ai omori magarul. Pentru deserturile si drumurile lor, magarul pentru ei este ca o masina. Daca ai fi un criminal in serie, ti-ai distruge masina? Nu cred. Deci, probabil au avut un motiv serios pentru care au facut asta. Ganditi-va putin inainte...(nu sariti cu gura pe mine, doar mi-am spus parerea, si asta nu inseamna ca as fi facut la fel)
raspunde »
barbu (2011-09-20 09:56:15)
cu prima ocazie cand prind un arab orikine nu conteaza prin romania pe la mine il calc pe cap si ii zik ia sa vedeti si voi cum e sa omori un magar asa lear trebui la astia omorati toti deci daca prindeti vreun arab in romania pe la noi omoratiii !!!!
raspunde »