marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cosminutu (2011-11-24 18:58:07)
sai *** in gura de nebuni mintali , de porci ****** la *** , Doamne cum sa faci asta , esti nebun mintal , la ***** de handicapati
raspunde »
Beby (2011-11-19 14:04:36)
bine`ar fi sa le traga vreunu cu bazooka in *** la astia...handicapati mintali..idioti cretini..si nespalati
raspunde »
Alexandra (2011-11-17 12:48:42)
sunt niste idioti sunt niste animale bai cretinilor...voi nu aveti suflet ?:((saracele animale
raspunde »
gabriela (2011-11-15 22:36:02)
sunt niste idioti cu ce le gresise saracele animaleX(? sunt niste jegosi terminati care nau nici o treaba cu viata ..ceea ce ei au facut cu magarii aia asa as fi facut eu cu ei... niste retardati mintali sunt.zdrente
raspunde »
marius (2011-11-14 12:33:17)
sunt niste prosti ...nu sunt soldati sunt "aparatorii regimului" asa se numesc....lasati arabii in pace ca toti arabii din lume sun contra regimului din siria ..sun niste psihopati asta nu e nimic pe langa ce le face la protestatarii din siria, P.S toti romanii sunt niste prosti toata lumea stie ca astea sunt niste criminali prosti care o sa fie si ei omorati de rebelii din siria , toti zic dse mohamed si de arabi de parca i-ati vazut aici pe toti tragand ani animale .
raspunde »
alex (2011-11-11 00:41:10)
Doamne....doamne....
raspunde »
noname (2011-10-27 12:17:45)
lol dupa ce ca sutn idioti mai trag si prost psiho si mari ratangi aia sunt facuti soldati asa facuti in lipsa de soldati
raspunde »
Darius (2011-10-24 19:41:36)
arabi, ce vrei..... arabii si turcii cele mai idioate popoare... musulmani prosti,
raspunde »
Adi (2011-10-22 07:58:46)
Poftim cultura !
raspunde »
Vlad (2011-10-21 21:00:55)
DOAMENE DALE LA TOTI ARABI CAMERE CE FILMEAZA IN 1080p !!!!!!
raspunde »