marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



petre1 (2012-01-11 10:45:53)
http://?R=trepe92 fati cont si vei fii platit pentru clickurile tale
raspunde »
lazlo borbey omu cu taxa auto (2012-01-10 03:08:21)
mai bine impuscau 13 maghiari in loc de magari:)))))))))
raspunde »
Dawa (2011-12-31 04:07:47)
Fire burn dem ! Fire burn Russia ! Dem heartless no lie !
raspunde »
dad (2011-12-30 23:03:11)
ar trebuii sa bombardeze americanii tot islamu asta de *** ...
raspunde »
andrei craiova (2011-12-22 04:04:37)
Doamne ce oamenii ma jur ca le-as taia toate degetele deget cu cu deget cu sare cu tot ce e mai rau sau spanzuratii . Ce sange sa ai in tine sa omori niste biete animale care nu te deranjaza cu nimik.Chinuiti pana mor
raspunde »
anonimus (2011-12-14 22:36:21)
ai trebui castrati acesti oameni, fara a fi anesteziati!!! Dupa ce le-a trecut durerea,ar trebui sa li se dea sa isi manance propriile *****, punand pe ranile dintre picioare sare...Si apoi impuscati ca acesti bieti magari, sau omorati intr-un chin foarte lung, pentru a vedea ce au simtit acei magari!
raspunde »
carmen (2011-12-13 20:20:11)
han.dicapati naibi cum sa omori niste bieti magari tre sa fii pros.t
raspunde »
CEVA NOUTATI NU MAI APAR ? (2011-12-09 21:12:13)
dar alte stiri dc nu mai postati ? sau va inchis siteul deoarece postati numai prostii si unde stiti voi ca magarii nu aveau vreo boala ?? si prostii aia care injura islamismul si pe allah si pe mahomed sa stiti ca allah inseamna dumnezeu in araba tot asa cum e god in engleza..mahomed a fost un profet la fel ca iisus hristos,avraam,etc iar in religia islamica crestina si in iudaism toate au acelasi dumnezeu (dumnezeu tatal la noi in crestinism).numai k musulmanii sunt cam fanatici deoarece ei cred mai mult in dumnezeu decat toate religiile
raspunde »
vali (2011-12-08 13:52:25)
au fost identificati?sau luat ceva masuri?sau macar impuscati si omorati si ce-i care au facut asta....
raspunde »
mari (2011-11-27 11:51:01)
oameni cu creieri in fund si cu fundul in cap cum sa omori niste animale nevinovate care nu au gresit cu nimik?
raspunde »