marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



danut (2012-02-22 11:39:03)
Blestemul blestemelor sa fie pe capul lor
raspunde »
vlad (2012-02-22 03:45:02)
ei f u * a i dumnezo de nemernci!!!!! cum naiba sa faci asea ceva?!.... ei ce mi-ar placea sa pice o bomba atomica in zona aia avganistan siria kazakstan etc,,, intra;ti aici si dati la execution!! ramaneti masca de ce pot face unii ! :O:O:O:O O_o
raspunde »
anonim (2012-02-21 19:38:47)
Astia nu sunt soldati sirieni ci sunt asa numitii FSA Free Syrian Army si nu fac altceva decat sa omoare animalele nevinovate pentr a da vina pe guvern apoi
raspunde »
Gene (2012-02-14 15:03:54)
-Pparerea mea personala: ----Au ucis ,,(zoo)transportoarele`` pentru ca acestea sa nu cada in mana ,dusmanului`... (la ei,aceste ,,transportoare`` pot inclina balanta unei lupte..) ok?
raspunde »
sorin (2012-02-10 21:39:52)
Dumnezeu stie cand vor inceta barbariile astea sa le fie tarana usoara celor morti indiferent daca erau vinovati sau nu erau fiinte umane si aveau dreptul la judecata dreapta
raspunde »
kamykaze (2012-02-06 06:50:27)
morti vostri de ******!!!!
raspunde »
jon (2012-01-31 09:38:26)
aia ar trebui taiati cate putin si pusa sare in rani..
raspunde »
Dragos (2012-01-29 11:34:43)
Incredibil, ce animale.
raspunde »