marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



gor (2012-06-16 15:54:47)
animale nu oameni asa as face eu cu aia care au tras in bietele animale care nu le-a gresit cu nik merita omorati
raspunde »
razvan (2012-04-29 14:21:25)
@macelaru:Asa face **** cu tine retardat mintal.
raspunde »
HadesX (2012-04-22 00:01:56)
Ganditi-va doar la asta.Nu au minte deloc, sunt niste retardati mintali. @Macelaru e "boilor" dar vad ca si tu esti la fel de idiot si ai fi si tu in stare de asa ceva. Lumea se duce de rapa din cauza unor oameni asemenea retardatilor acestora.
raspunde »
Macelaru (2012-04-09 18:36:11)
Ba boiilor, ce **** mea comentati voi daca nu stiti ce se intampla. Bine or facut ca or omorit magarii. Magarul stie drumu singur spre casa si erau folositi la trafic de armament pt. insurgentii platiti de ****** de Americani sa faca probleme in syria, care btw: nu este deloc o tzara ca si celelalte tzari gen Afganistan, Pakistan, etc.
raspunde »
julie (2012-04-08 15:23:08)
apocalipsa e aproape fratilor la ce e in lumea asta !
raspunde »
Alex (2012-04-02 13:07:15)
SAMI BAG **** IN MORTI VOSTRI DE SCLAVI ! PIETRE SI LEMNE DUPA VOI
raspunde »
euuu (2012-03-14 22:33:45)
deci am plans cand am vazut.CUM POTI SA FI ASA DE RAU?astia NU sunt oameni!cu ce au gresit bietele animale?Doamne Dumnezeule ce fel trageau in ei,si ce fel cadea,saracii,nici nu-mi imaginez cata durere au simtit :'( in ce lume traim.MERITA OMORATI,BATUTI,CHINUITI.
raspunde »
vasistea (2012-03-04 16:13:00)
sa le iau in **** rasa
raspunde »
andrey (2012-02-25 20:59:37)
cine sunt animalele acum?
raspunde »