marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



prosti (2013-03-29 16:22:13)
Stiu ca sunt niste oameni foarte prosti altfel m-as fi intrebat de ce ar face asemenea lucru ?
raspunde »
luci (2013-03-01 23:31:55)
baai ****** in gura de sirieni bolnavi ce sunteti luavas neamu in **** sa vil iau de cocalarii drecu ce ****** mami voastre vau facut magarii aia ma de iati omorat in halul asta pai sa mi bag **** voi si tigani vis cea mai handica pata natye de pe pamant nu meritaty sa traityy in lumea asta tomberoanelor ce suntety end
raspunde »
Rasculatu` (2013-02-15 17:05:23)
Fi-v-ar natia de sclaveti CIORI balistice , reziduuri umane
raspunde »
salbatici si prosti (2013-01-04 03:02:55)
m intreb cand va intra unkiu Sam peste ei si ii va torpila...si cand ii va scoate serviciile s din R pe toti siriienii arabii si alte natii salbatice aciuate pe aici si ii va trimite inapoi unde sa fie "disciplinti"si educati cu forta de americani,chestiune de timp,sper...si ambasada R sa nu se mai ocupe de cazuri de ***** maritate cu sirieni care vor copii inapoi ca etc...povestea clasica a unor koorveturi,sa-si caute lucruri mai importante de facut acesti ambasadori,nu sa umple tara cu corcituri de psihopati.
raspunde »
TUDOR (2012-09-23 15:18:01)
De multe ori gìndim ca sintem cea mai nenorocită rasă de pe pamînt , dar iată că sînt şi mai răi şi mai proşti .este o vorbă "mama proştilor e mereu gravidă.".ce să mai zici ? rămîi fără cuvinte...
raspunde »
dan (2012-08-25 15:37:40)
cei mai nenorociti oameni astia merita ciuruiti
raspunde »
alade (2012-08-24 10:32:30)
**** sa ii ia
raspunde »
koan (2012-08-15 09:33:16)
In Siria este revoluție și este nevoie de 60.000 morți . Iși mai amintește cineva de această cifră ? Si cine are nevoie de morți și alte fapte oribile, care să fie difuzate în toată lumea ? Revoluționarii - Teroriștii romani, Al Qaida , Gherila urbană, etc, etc .. Nu tot ce apare este și total adevărat. O revoluțoe are nevoie și de TV - ca la romani și de Internet, ca în restul lumii actuale . Dar cine-și mai amintește ? !
raspunde »
Patrick (2012-06-22 10:44:51)
Gest bolnav al soldatiilor sirieni......doamne ce va mai place gargara jurnalistica de gen Soc si OTV ....in primul rand aia sunt insurgenti sirieni ....fiindca nici un soldat sirian nu va purta pantaloni scurti cu camasa in vant , am fost in Siria acum 3 ani si la ei armata e armata .....doi ....la cum trageau astia cu arma se vede clar ca erau novici.....asa ca mai taiati din dramatism ca acuzati pe cine nu trebuie.
raspunde »