marime text:

MASACRU INEXPLICABIL. 13 magari, mitraliati in Siria. IMAGINI SOCANTE

Gest bolnav al soldatilor Sirieni, care si-au golit incarcatoarele in 13 magari, care nu le gresisera cu nimic si nici macar nu fusesera implicati indirect intr-o actiune de protest impotriva regimului.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



elena (2014-08-20 20:22:14)
DE ce nu pot sa vad niciun video, peste tot citesc "Vide-ul nu este disponibil" ! Se intampla sa si raspundeti, sau vi se cam falfaie de userii acestui site?
raspunde »
Ionut (2014-04-30 16:46:13)
De ce nu functioneaza nici un videoclip?S-a dus la vale crimetime.ro?
raspunde »
ionut (2013-12-07 18:33:47)
mesajul tau
raspunde »
sergiu (2013-08-30 01:46:09)
de ce nu merge nici un clip dupa acest site
raspunde »
laura (2013-06-19 14:56:34)
de ce???? ce oameni
raspunde »
alex (2013-06-09 10:34:53)
nu e de mirare ca s-a suparat Dumnezeu pe ei si i-a blestemat la razboi continuu si sa nu aibe pace magarii aia sunt de 1 miliard de ori mai oameni decat animalele alea care au putut face asa cv
raspunde »
Andi (2013-06-09 05:17:35)
Ce pot sa zic, welcome to the internet. Daca asta v-a ingrozit tin sa va spun ca exista videouri mult mai groaznice cu ce fac arabitzoii astia imputiti, gen close up cum un soldat american legat e expulzat de un lansator de rachete, unui om care pur si simplu i este retezat capul cu un briceag, oameni care sunt fortati sa calce pe mine( au noroc daca mor din prima ). Asta nu-i nimic :)
raspunde »
ana (2013-05-20 11:58:38)
Bai astia isi bat joc de animalu pe care a fost dus Domnu Nostru Isus Hristos. Sarlatanii ,sa muriti in chinuri amare !! 2 prosti fara minte...
raspunde »
inuman (2013-04-26 22:58:53)
Doamne...vino inapoi TU Doamne. Uite`te ce animale devenim. Uite`te cum animalele incep sa gandeasca, sa judece, iar noi, oamenii, sa fim animale pe doua picioare. Cat de departe ne`am dus de TINE, O tatal nostru ceresc ! Ce bolnavi devenim, sete de putere si plini de ganduri ucigase. De ce? Nu ne lasa sa cadem prada celui necurat. Nu lasa ca rautatea sa domine. Ajuta`ne te rog! Nu putem sa fim asa. Nu asa ne`ai facut tu! Cum sa omori niste fiinte fara aparare si mereu alaturi de stapan? De ce sunt unii ca ei? De ce se inchid ochii la asa ceva? De ce totul se schimba asa de tare? De ce....
raspunde »
prosti (2013-03-29 16:22:13)
Stiu ca sunt niste oameni foarte prosti altfel m-as fi intrebat de ce ar face asemenea lucru ?
raspunde »