marime text:

Manevra care a salvat cel putin doua vieti. Crezi ca ai fi reusit sa eviti impactul? VIDEO ULUITOR

Un accident devastator a fost evitat la milimetru pe o sosea din Rusia, unde un sofer a reusit o manevra salvatoare, dupa ce s-a trezit cu un autoturism pe contrasens.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



george (2011-08-11 10:17:01)
tata a reusit-o cu masina k era sa intre unu in noi care adormise la volan...
raspunde »
sanchi (2011-08-11 10:08:00)
eu zic ca boul ce conduce are cel putin 150 km/h, iar cel pe care l-a evitat nu l-a vazut deoarece mai era unul in fata lui care a facut o depasite. ala cu masina de teren, adica primul pe care boul nostrul-a "evitat".
raspunde »
y (2011-08-11 09:15:51)
Totusi , nu observa nimeni cat loc ai pe drumul respectiv ca se eviti o astfel de situatie ? La noi erai deja intr-un copac la faza asta ! Un drum sigur su un reflex bun te scot cu usurinta din situatii de genul asta
raspunde »
ady (2011-08-11 07:45:23)
ceva de genu am patit si eu... doar ca mie mi-a iesit in fata..norocu sincer..ca nu am incercat sa pun frana...altfel nu mai puteam vira sa l evit..! ..oricum bv lui
raspunde »
light (2011-08-11 04:18:44)
bai cn nu stiau rusii sunt ft buni la condus,cum se vede cel cu masina mai scumpa crede ca face legea peste tot dar sa nu dea domnu sa patit cineva ceva il papa puscaria,oricum bv soferului se vede ca are experienta si fi fost vo blonda o gaseau prin copaci,pa bafta la drum;)
raspunde »
WSWSH (2011-08-11 04:01:58)
asta merge cel putin cu 100km/h dar kosty lamoritorul nostru tot nu se lasa =))))))))
raspunde »
kosty (2011-08-11 03:36:43)
felicitari felicitari dar totu depinde de viteza, daca ar fi avut 90 100 la ora nu ar fi putut evita nimic, acolo sigur e vorba de o viteza mica altfel nu se putea face manevra aia brusca, chiar daca din inregistrare se arata ca ar avea ceva viteza eu nu cred ca se mergea repede altfel era dezastru mare
raspunde »
IVAN (2011-08-11 00:20:48)
Felicitari soferului, care s-a ferit.
raspunde »