marime text:

Manevra care a salvat cel putin doua vieti. Crezi ca ai fi reusit sa eviti impactul? VIDEO ULUITOR

Un accident devastator a fost evitat la milimetru pe o sosea din Rusia, unde un sofer a reusit o manevra salvatoare, dupa ce s-a trezit cu un autoturism pe contrasens.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ovitz (2011-08-11 17:30:25)
Chestiile astea sunt normale pe soselele ROMANIEI , am patit-o si eu de citeva ori , nu ma mai mira doar mare atentie si atat
raspunde »
bogdan (2011-08-11 16:56:27)
Am patit o faza similara acum sase zile pe valea Oltului. Si bouleanul meu tot jipan avea. Vorba aluia: sa-l *** in freza !!!
raspunde »
@cosmin (2011-08-11 16:47:48)
ba copil facut din l@b@...apropo de ce zicea george mai jos.... daca ala a adormit la volan probabil a intrat pe contrasens asta nu inseamna neaparat depasire esti prea prost copile du`te si joaca`te cs in continuare
raspunde »
OANA (2011-08-11 16:35:32)
prietenul meu a reusit.....eram in drum spre constanta.....noi cu o amarata de dacie....ala din contrasens cu un ML....mmmm......uraaaattt
raspunde »
nume (2011-08-11 14:45:38)
in primul rand, nu exista asemenea sosele la noi. si daca ar exista, trebuia sa alegi in ce sa intri, in ala cu masina sau intr-un copac
raspunde »
X (2011-08-11 13:53:09)
soferu a fost arestat dupa imagini.. surpriza era roman din moldova asta si oltenii cu frati cs si verisorii bucuresti sunt de toata jena pe sosele
raspunde »
cip (2011-08-11 13:34:40)
bv`o superbe reflexe , soferi adevarati , frumos
raspunde »
Johnny (2011-08-11 11:37:28)
a avut noroc ca era vizibilitate buna, acostamentul era practicabil si a fost pe faza - dupa faza cu jeepul pe care a trebuit sa-l evite o secunda inainte de aparitia Chrislerului.
raspunde »
Johnny (2011-08-11 11:30:01)
ganditi-va asa, de ce se filma? dupa cate am vazut are cel putin 120-130 km/h oricum important este ca a evitat Chrislerul.
raspunde »