marime text:

Manevra care a salvat cel putin doua vieti. Crezi ca ai fi reusit sa eviti impactul? VIDEO ULUITOR

Un accident devastator a fost evitat la milimetru pe o sosea din Rusia, unde un sofer a reusit o manevra salvatoare, dupa ce s-a trezit cu un autoturism pe contrasens.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Servadac (2011-08-11 22:12:34)
nu e pe autostrada,viteza era de cel putin 150km/h era motor,o masina nu ar fi putut evita un astfel de impact si pe margine sa nu fi derapat,sa piarda controlul
raspunde »
baboon (2011-08-11 21:43:17)
Pentru cei care spun ca e imposibil sa evite cu masina, ati auzit de ESP ?
raspunde »
dea (2011-08-11 21:33:33)
exact asta mi s-a intamplat si mie dupa ce a urcat masina panta (spre Alexandria) m-am trezit cu unu pe banda mea era deja in depasire fara sa se asigure, noroc ca mai aveam jumatate de banda in dreapta (banda de urgenta cred) si am evitat, deci mare atentie
raspunde »
cipri (2011-08-11 21:30:09)
unde ***** ca la noi daca il evitam muream in sant sau vreo groapa , copac
raspunde »
1 (2011-08-11 20:53:11)
d-aia unii nu au santuri si copaci pe marginea soselei.
raspunde »
silvian (2011-08-11 20:16:54)
avea pe putin 220km/h si e clar ca era pe motor altfel nu avea stabilittea aia la asemenea viteza
raspunde »
VITALI (2011-08-11 19:01:54)
sigur e filmat din masina si nu de pe un motor?????
raspunde »
bia (2011-08-11 17:56:19)
Din pacate noi (romanii) avem santuri imense de-o parte si de alta a soselei, ca sa nu mai vorbim de pomi...deci o astfel de manevra ar fi insemnat moartea pentru soferul care a evitat accidentul...
raspunde »
DannyT (2011-08-11 17:52:33)
Ce adormit ? E depasire foarte clar. Si inainte sa comentati, invatati sa conduceti, si sa ganditi. Felicitari celui care a evitat accidentul, pentru pricepere. Nu e usor sa-ti pastrezi calmul si sa mentii masina pe drum, cand 2 roti sunt iesite de pe carosabil.
raspunde »
A fost atent! (2011-08-11 17:51:46)
Astea sunt normale,totul este să-l lași să depășească,îi faci cu farurile și dacă a înțeles ceva este bine,dacă nu sigur va face accident.Acolo este bandă de refugiu unde manevra de evitare permite,dar la noi nu prea ai scăpare și...poc.
raspunde »