marime text:

Manevra care a salvat cel putin doua vieti. Crezi ca ai fi reusit sa eviti impactul? VIDEO ULUITOR

Un accident devastator a fost evitat la milimetru pe o sosea din Rusia, unde un sofer a reusit o manevra salvatoare, dupa ce s-a trezit cu un autoturism pe contrasens.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Luciz (2011-08-12 09:21:21)
Pe motor ??? Vai......
raspunde »
WSWSH (2011-08-12 07:44:01)
hmm asta e motor ? oare e masina ?? hmm poate e caruta .... in ce an suntem noi defapt :|
raspunde »
1.9 tdi (2011-08-12 07:10:38)
categoric este filmat din ceva masina mai mare gen truck cat despre "manevra mortala" cine circula pe drumuri mai fluent se intalneste adeseori cu manevre asemanatoare
raspunde »
100% real (2011-08-12 02:08:11)
Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Te-ai saturat de anunturi care iti ofera un job bine platit fara nici un efort? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu il ofer. Castigul e in functie de cat de mult lucrezi, de cat de ambitios si perseverent esti. Ce pot sa iti spun de la inceput este faptul ca poti castiga 70-100$ pe saptamana, pentru doar 1-2 ore de lucru pe zi. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Restul, depinde doar de cat de mult iti doresti sa castigi. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa de email remus_fotbalistul92@yahoo.com. Nu uita, iti poti suplimenta substantial veniturile si iti poti dezvolta din asta un job. In doar cateva ore pe zi, in confortul locuintei proprii, in fata calculatorului.
raspunde »
Oarecare (2011-08-12 01:36:27)
1.acel sofer conduce deci este in masina ,se poate vedea cum ia virajul 2. Masina inconstientului este chrysler 300c.
raspunde »
klm (2011-08-12 01:06:05)
cat de idiot sa fii incat sa crezi ca e pe motocicleta filmat ???
raspunde »
Filip 24 (2011-08-12 00:14:59)
pt cei ce spun ca este motocicleta, observati cu atentie in josul parbrizului ca este gura de ventilare pt dezaburirea acestuia, motocicletele din cate stiu nu au asa ceva, nu are rost, deci este masina, si este filmat cu lentila wide de aceea e senzatia ca e pe motor. mare atentie la detalii si respect celui care condurea, pare ceva usor dar viteza de reactie e destul de buna la viteza aceea
raspunde »
ssssss (2011-08-12 00:06:47)
cum sa fie pe motocicleta nu vedeti bine ?? :))
raspunde »
patrascu c. (2011-08-11 23:51:19)
Este clar pe motocicleta, in nici un caz la volan, probabil k avea sanse mult mai mici sa evite mashina a doua mashina, pentru k inainte de cea neagra a mai fost una care era jumate doar pe contrasens... insa bafta lui a fost k era pe motor oricum!
raspunde »
cristina (2011-08-11 23:21:30)
Pe motocicleta sau la volanul unei masini, a avut o excelenta prezenta de spirit in evitarea dezastrului provocat de inconstientul ala la volanul autoturismului (pare sa fie mercedes dupa masca radiatorului) angajat in depasirea ce se numeste : triplare. Felicitari !
raspunde »