marime text:

Manevra care a salvat cel putin doua vieti. Crezi ca ai fi reusit sa eviti impactul? VIDEO ULUITOR

Un accident devastator a fost evitat la milimetru pe o sosea din Rusia, unde un sofer a reusit o manevra salvatoare, dupa ce s-a trezit cu un autoturism pe contrasens.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Feri (2012-03-29 23:15:50)
daca clipea la faza asta nu cred mai traia acuma ;) ma bucur pt el ca a evitat asa , are ochi de vultur :D
raspunde »
Danny (2011-10-12 04:57:24)
Asta ii technologia ACC, de aceea avea camera de filmat la masina. Practic nu soferu a evitat accidentu, ci technologia Acc. Cautati pe net si vedeti, daca nu stiti.
raspunde »
Me A. (2011-10-01 22:24:21)
Daca facea schema asta in Romania pica intr-un sant sau se trezea prin copaci :))
raspunde »
cucurigu (2011-09-26 11:12:55)
sange rece ,timp de reactie bun ,dar si noroc... spun si noroc ,pentru ca el deja a tras derapta de la prima masina care era jumatate pe contrasens ... daca nu era aia ...cine stie .
raspunde »
Sharky (2011-09-09 23:07:48)
Deci era ushor sa evitzi accidentul doar daka erai in Need for speed :))
raspunde »
traian (2011-09-09 11:58:46)
Cu ce ati masurat acel milimetru ?
raspunde »
raul (2011-09-08 18:14:52)
Daca am avea si noi asa acostamente am avea foarte putine accidente grave in tara , !
raspunde »
Radu (2011-09-08 11:13:48)
in primul rand imaginea pe care o inregistreaza camera de bord e diferita de cea pe care o percepe ochiul uman in acele obiectivul camerei distanta dintre autovehicule se mareste, obiectele apar in plan mai indepartat iar viteza pare ca se mareste. Adevarul este ca multi ar fi putut face acea manevra in situatia in care ar fi fost la volan.
raspunde »