marime text:

Mama filmata in timp ce incearca sa-si omoare bebelusul! IMAGINI SOCANTE

Fapta cutremuratoare a unei adolescente din Statele Unite, care n-a fost niciodata cu adevarat mama, a fost suprinsa de o camera ascunsa. Shantaniqua Scott (18 ani) a incercat sa-si sufoce bebelusul de doar patru luni, pentru ca voia din nou o viata lipsita de griji.  
Mama filmata in timp ce incearca sa-si omoare bebelusul! IMAGINI SOCANTE

Copilul ajungea frecvent la spital, cu probleme de respiratie, iar medicii au devenit suspiciosi si au instalat o camera de filmat in salonul in care era internat bebelusul. Asa au vazut cum tanara incerca sa-si omoare propriul fiu. Din fericire, dispozitivele i-au alertat pe medici, care au reusit sa-l resusciteze pe micut.

Imaginile au fost difuzate si la procesul in care Shantaniqua este acuzata de tentativa de omor. Ea s-a plans ca este greu sa fie mama la varsta ei, ca tatal copilului nu o ajuta si ca voia sa se reintoarca la viata lipsita de griji de dinainte de nastere.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



Anonima (2013-04-09 07:44:47)
domne feri,....sa itit omori propiul copil...e sange din sangele tau cum sa faci asa ceva???e revoltator..
raspunde »
alesc (2011-09-08 22:32:25)
bine ca a supravietuit despre tipa,sa ii rupeti capul pentru asta,altii se chinuie sa faca copii si ea isi bate ta torturata
raspunde »
georgiana (2011-07-20 23:38:06)
Doamne.....ce femeie proasta.....ar fi trebuit sa se omoare ea..... iauzi voia sa se reintoarca la viata lipsita de griji de dinainte de nastere....... nu ia placut cu copil ca nu erea linistita dar kna a stat cu creacii in sus ia plaqt......... astfel de persoane ar trebui sa moara in cele mai groaznice chinuri.........
raspunde »
lila (2011-07-20 17:21:41)
altele se chinuie s aiba copii sau nu pot avea niciodata iar altele ii omoara c viata nedreapta
raspunde »
geani (2011-07-20 14:20:24)
e cea mai mare ***** vaca imputata scarboasa javra asteia ii trebuie moarte ar fi prea putin ar trebui sa o bage in puscarie si pe fiecare saptamana sa i se zmulga o unghi din carne iar dupa acea sa i se taie cate un deget dupa care mainile si picioarel
raspunde »
alina (2011-07-20 11:56:56)
fa tumeriti sa mori firai a ***** de cioara urata ! a ***** knd ai stat cu cracii in sus tia placut! acum il omori???? tie ititrebuie puscarie pe viata!!!!
raspunde »
misu (2011-07-20 09:13:59)
****** ei de cioara
raspunde »
alexandru (2011-06-28 18:35:31)
Dragilor nu o judecato voi ca nu avem nici un drept sa facem asta..doar Dumnezeu are dreptul...ganditiva ca sunt milioane de femei care fac acest pacat...AVORTL..pacat mare...nu stiu cat ne va mai suporta Bunul Dumnezeu..Dumnezeu sa ne ierte!
raspunde »
cippriann2002 (2011-06-22 16:59:19)
ar fi trebuit sa se omoare ea daca vroia o viata linistita...arde-o-ar focu... nu stiu daca exista pedeapsa indeajuns de corecta pt...curva asta. moartea i-ar fi prea usoara....ar trebuii chinuita.
raspunde »