marime text:

LUPII lovesc din nou! Dupa politistul de la circulatie, ataca soferii - VEZI VIDEO

Nu se mai poate circula pe autostrazile din Rusia din cauza lupilor... Daca acum doua zile au atacat un politist de la circulatie aflat in misiune, acum s-au dat la picioarele unor soferi.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Haita de lupi a descins in parcarea unui magazin aflat la marginea unei autostrazi. Cativa soferi i-au vazut si au oprit. Minute in sir, lupii nu le-au dat nicio atentie, dar la un moment dat l-a atacat pe unul din barbati, care ii si filma.

Omul s-a salvat; a sarit pe capota o masini ca sa scape de coltii ascutiti ai animalului.

 

Pe aceeasi portiune de autostrada, aflata in apropierea Moscovei, cu numai o zi inainte de acest incident, lupii l-au atacat pe un politist de la circulatie, care facea control in trafic. De frica, a sarit in masina soferului pe care il verifica.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



iaca io (2011-02-21 09:22:13)
pe astia ii manca lupii si pe noi "mondialii"jajajaja lasa ca si-asa sunt destui..lupi sunt prea putini..ma deam avea si noi sa ii trimitem la "mondiali"si "mercedese"
raspunde »
@banateanu (2010-10-18 03:22:13)
dar ce ai frate banatene cu oltenii? Mai bine intreaba-te de ce fuc bietii olteni de acasa. Iti zic eu, fug pentru ca i-au cotropit tsziganii.
raspunde »
Galvi (2010-10-16 22:34:20)
Ghio, Bravo! , ai dreptate !
raspunde »
mihai (2010-10-16 13:12:23)
Un articol de ***** .
raspunde »
mihai (2010-10-16 13:10:11)
eu nu vad nici un film in care o haita de lupi ataca un politist, vad decat o haita de lupi care alearga pe langa masina oprita de politist.......
raspunde »
ghio (2010-10-16 04:41:07)
in primul rand cretinii ca voi care au facut propaganda anti-lupi au distrus ecosistemele, pentru ca cretinii ceilalti s-au grabit sa omoare lupii pana la exterminare... Apoi astia sunt caini vagabonzi, de care e plina si romania nu numai rusia. Si chiar lupi de ar fi, se stie ca lupul nu iese din padure decat daca e prea frig si e prea infometat si disperat. Iar tampitii de rusi au taiat padurea si au braconat animalele salbatice ca si romanii, normal ca lupii nu mai au ce sa manance in mediul natural, nu?
raspunde »
banateanu (2010-10-16 04:40:11)
de ar veni si in banat lupi astia sa mance olteni :))))
raspunde »
Alexia (2010-10-16 02:28:47)
@ Ion ... Lupii aia au si ei ceva demnitate ... oricat de foame le-ar fi ... :))
raspunde »
Danny (2010-10-16 01:42:49)
@Coco COCO TU SCRII CEL MAI CORECT: "cititi cu atentie ce ai scris ....ca aveti greseli.....si in al 2lea rand nu a fost atatac politistu ci doar a trecut haita de lupi pe langa ce retardati sunteti ::)))"
raspunde »
BaDD (2010-10-16 00:29:15)
Am o intrebare retorica: Oare ei au ajuns pe teritoriile noastre sau noi am ajuns pe teritoriile lor?
raspunde »