marime text:

Lupii din Moscova sunt FALSI! Clipul anului a fost doar un trucaj - vezi VIDEO!

Fabuloasa imagine cu politistul care se ascunde in masina de frica lupilor a fost doar un trucaj!
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Clipul a facut senzatie pe internet si a atras mii de comentarii. Nici n-avea cum sa fie altfel, de cate ori vezi un politist care se urca speriat in masina celui pe care l-a oprit in trafic? Si nu din orice motiv, ci pentru ca e atacat de o haita de lupi!

Imaginile sunt insa trucate! A demonstrat-o un utilizator al youtube care a observat doua amanunte ce distrug mitul lupilor pe autostrada.

1. Lupii nu se vad prin geamul de la portiera masinii, desi politistul este usor de observat prin acelasi geam.

2. Atunci cand trec peste marcajele de pe drum, lupii provoaca un "tremurat" al vopselei.

Ambele sugereaza ca lupii ar fi fost de fapt introdusi digital in imagine. Se pare ca acest clip face parte dintr-o campanie de marketing a unei marci de vodca.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Someone (2011-05-14 15:50:50)
Pentru cei care zic, ca NU e FAKE sau au zis ca poate e fake: 1.nu au vazut in viata lor un televizor.2.au televizor dar nu au vazut in viata lor o filmare.3.au televizor dar au vazut doar desene animate.
raspunde »
RaMaRu (2011-02-21 18:30:55)
ai ca sa nu va mai chinuiti: 1.clipul acesta este fals 2.in clipul original politistul se vede 3.in clipul original se vad lupii prin geamul masinii 4.in clipul original nu se vede nici un "tremurat: 5.nu imi raspunde decat numai daca ai peste 18 ani si ai terminat o scoala de stat! 6.nu face parte din nici o campanie de vodca, s-a mers pe ideea Rusia Moscova vodca, dar NU, nu face parte din nici o campanie.
raspunde »
the skull (2010-10-27 16:04:56)
Pentru cei care zic ca e real.Voi ati citit macar tot articolul?,daca nu uitati-va acolo jos si scrie in felul acesta,,Ambele sugereaza ca lupii ar fi fost de fapt introdusi digital in imagine. Se pare ca acest clip face parte dintr-o campanie de marketing a unei marci de vodca.''
raspunde »
Toto (2010-10-27 13:48:56)
Am cateva intrebari : 1. De ce politistul bate disperat la ala in geam ca sa intre ? 2. Cum se face ca masina care vine o ia pe contrasens si incetineste sa nu loveasca lupii ? 3. Cum se face ca politistul iesa din masina dupa ce trec lupii, se uita si se duce la celalalt politist ? Ar mai fi cateva intrebari, dar tre` analizat cu atentie. Poate este fals poate nu !
raspunde »
alex cj (2010-10-27 12:00:36)
da numa ca M23 din Anglia e un pic pe stanga:)
raspunde »
razvan (2010-10-27 03:25:27)
daca nu ma insel M23 e in Anglia
raspunde »
miro (2010-10-27 00:26:15)
nu e nici un trucaj altfel de ce mai intra ala asa de speriat in masina si de fapt imediat intra in masina si politistul de pe partea celalata a strazii, nu e nimc concludent in demonstratie , e filmarea proasta , faza cu geamul e chiar penibila
raspunde »
XSDDS (2010-10-26 23:23:11)
NU E TRUCAJ E CEVA FILMAT DE UN AMATOR IN RUSSIA.SIGUR LAM VAZUT ACOLO.
raspunde »