marime text:

Lesbiene si homosexuali batuti de politie la o parada gay din State! VIDEO

Politistii din San Francisco au fost nevoiti sa imparta bastoane in stanga si in dreapta la o parada gay pentru a potoli un grup turbulent.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



"Atunci cand nu merge cu vorba-buna, suntem din pacate obligati sa apelam la forta" spune Lyn Tamioka, purtatorul de cuvant al Politiei din San Francisco despre evenimentele de duminica.

Incidentul a fost filmat de unul din martori. Pe imagini se vede cum politistii sunt dominati numeric, nu reusesc sa se inteleaga cu participantii la parada si apeleaza apoi la forta pentru a calma spiritele.

"Politistii au dat comenzi ce au fost ignorate. Atunci cand un ofiteri iti spune sa te misti sau sa te opresti, o faci" a mai precizat Tamioka.

Sase persoane cu varstele intre 18 si 22 de ani au fost arestate in urma incidentului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ahaha (2011-06-17 12:48:05)
insfarsit a facut si politia ceva bun ..
raspunde »
666 (2011-03-31 15:55:24)
ce ******* ii S asta,te-ai dat de gol anormalitate ce esti
raspunde »
s (2010-11-18 17:26:44)
Frailor, aveti probleme? Moarte politistilor, moarte gay-lor..cui mai doriti moartea? Cum poti sa ai un gand atat de dur inspre un om care nu te afecteaza cu nimic? Ce conteaza ca un om e gay sau nu? Ce relevanta are ce face fiecare la el in dormitor? Este anormal, necrestineste sa fii gay? Da' sa faci sezx in grup, sa folosesti mai stiu eu ce "jucarioare" (chestii f uzuale in viata sexuala heterosexualilor) cum e? Tot nu-i crestineste da' nu ar trebui sa ne intereseze ce fel fac oamenii sex atat timp cat o fac intimitatea lor...
raspunde »
JUSTICE (2010-11-05 23:12:11)
Mi-ar place sa fie o lege care zice:cand vedeti un gay sa-l omorati,s-al batjocoriti,sa dati cu piETRE dupa ei. Moarte gaylor,NWC.
raspunde »
Cipilan (2010-08-27 15:05:24)
Asa le trebuie ! da-i **** de alteratzi !
raspunde »
oz (2010-08-27 00:26:55)
bv lor, luati-o in *** fraierilor, precum,,binladen,, dar in liniste plsssssss
raspunde »
bv andi (2010-07-20 14:07:50)
Bv andi
raspunde »
andi (2010-07-12 07:21:56)
bravo politistilor . mai binladen care ai comentat , vrei sa ne arati ca esti gay . am inteles .
raspunde »