marime text:

"L-am sarutat si l-am lasat sa ma atinga" - declaratia unei profesoare care avea fantezii sexuale cu un elev

Profesoara de 26 de ani, care acum risca sa fie inchisa pentru agresiune sexuala asupra elevului sau de 15 ani, a recunoscut ca a avut ganduri necurate cu acesta, insa n-a apucat sa faca sex cu el.
L-am sarutat si l-am lasat sa ma atinga  - declaratia unei profesoare care avea fantezii sexuale cu un elev

Christie Elliott, care era si antrenoarea echipei de majorete de la liceul din Arizona, a dus o lupta sustinuta de seductie a elevului ei. De cateva ori l-a atras in biroul ei sau in vestiar si l-a sarurat, timp in care a luat mana elevului si a atins-o de zonele ei intime.

Femeia era decisa sa ajunga in pat cu elevul, numai ca mama acestuia i-a descoperit in telefonul mobil mesaje care tradau planul.

Parintii s-au dus la directorul scolii, iar acesta a anuntat politia.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



KEVIN (2011-09-20 16:37:57)
Dc nu e si in Romania traditia duce din drag la scl :)
raspunde »
stefan (2011-05-27 17:45:13)
catrinela (2011-05-26 00:14:35) vreau si eu o profesoara care sa vrea sa ma violeze, sau profesor ca sunt fataraspunde » lasa un id de mes si te violam noi daca ai fantezi din astea:))
raspunde »
iceman (2011-05-26 15:10:00)
hehe..ma numar printre norocosii care au avut relatii cu profesoare:))...dar eram mai mic si cam fraier:)))...daca o prindeam acum o rupeam dar deh s-a casatorit intre timp:))..
raspunde »
seby (2011-05-26 07:36:43)
Caut o profesoara si nu gasesc caut o profesoara si nu gasesc toate profesoarele sa apeleze la mine 0789898989:
raspunde »
dyarom (2011-05-26 03:56:32)
Ce sa-ti spun?Mare crima.Astia fac sex de la 14 ani pe aici in US.Nimic extraordinar.
raspunde »
catrinela (2011-05-26 00:14:35)
vreau si eu o profesoara care sa vrea sa ma violeze, sau profesor ca sunt fata
raspunde »
_Valy_ (2011-05-25 23:52:06)
vreau si eu o profesoara care sa vrea sa ma violeze. kiar as ruga-o :))
raspunde »
yoann (2011-05-25 22:38:35)
si eu sunt indragostita de profu meu de stiinte naturale si simt ca e reciproc din felul in care ma priveste si semnale pe care mi le trimite, dar nimic mai mult
raspunde »
bolunducu (2011-05-25 21:18:05)
e al nu stiu cata-lea mail care il primesc de genu...si numai ma dispera ca tot la americani se intampla...daca se intampla la romani mai aveam si eu ceva sperante dar asa... natia lor de americani :P
raspunde »
Lucian (2011-05-25 21:14:27)
Daca prindeam o profesoara din asta prin liceu,la ea ma mutam :))...ce noroc au unii,ii dadeam in toate pozitiile din kamasutra :))
raspunde »