marime text:

JUNGLA in Iran - o femeie injunghie in repetate randuri un barbat de fata cu politia!

Scene de groaza in Iran, unde un barbat a murit in fata politistilor care n-au facut nimic pentru a-l scapa din mainile unei femei criminale.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Imaginile postate pe internet nu au fost insotite de prea multe detalii, dar sunt deosebit de violente. Un barbat plin de sange este injunghiat in mod repetat de o femeie, sub ochii mai multor trecatori, dar si in fata politiei. Mai multi iranieni au povestit ca nu este nimic iesit din comun si ca politia nu se implica decat in cazurile in care sunt implicate personaje importante.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



mario (2011-06-05 10:11:02)
MOARTE ISLAMISTILOR!!!! bine va face NATO!! sa va futa pe toti in gura.unu sa numai ramana!!!
raspunde »
ARYAN (2011-02-02 15:18:50)
EU ZIC DACA NU STIATI MAI BINE NU FAVETI COMENTARII .PT CA EL A FOST UN VIOLATOR DE 10 FEMEIE NEVINOVAT .SI NU STIU DACA CA AICI E BINE MERGE CITVA ANI LA PUSCARIE SI GATA.VOI CE SPUNETI ACUMA?
raspunde »
io (2010-12-24 11:02:47)
Mai sugeti *****.a de amputiti! Nu vedeti ca sunteti rasisti jegosi ? Atata- i ****-ti pe musulmani ! Uitativa la voi in tara CRESTINILOR si dupa vorbiti. La noi femeile sunt batute si explaotate. Nu -mi spune-ti ca la noi criminalitatea nu exista ! lA NOI FEMEILE NU SUNT BATUTE ,VIOLATE SI UCISE......NUUU ! L a noi sunt tinute numa-n perne de puf si cind ies afara pe strada asternem covoare pe jos sa nu li se rupa tocurile de la sandale. La noi barbatii nu se bat ca chiorii si se impusca mai rau ca-n filmele de razboi. Siktir jegurilor asa zise CRESTINE ! Rasisti amputiti si ordinari. Pai bai jeguri rasite ..OMUL E UN CRIMINAL IN SINE ! Asa ca nu va mai kk-ti pe voi cu negri, tigani si mai stiu eu ce culori intunecate mai aveti pe creierul ala neted pt nu sunte-ti mai buni cu nimic. Ce ati realizat voi in viata asta? Ati luat vreodata un copil de pe strada sa-i dati o farfurie de mancare calda? Sau vreun om batran... Ati fost vre-o data la un azil de batrani sau la un orfelinat ?Mai duceti-va la ***** cu credinta voastra de ***. Sunteti niste monstrii ai societatii care incercati cu disperare sa aratati lumii ce crestini credinciosi , cu inima curata sunteti voi... dar sunteti doar niste jeguri mincinoase pline de ura si ranchiuna pt tot ceea ce exista in jurul vostru. Asteptati prin gauri intunecate sa prindeti la ananghie altii la fel ca si voi de rai si muscati in cane vie , atacati in haita pt ca intrun final sunteti din acelasi ALUAT!
raspunde »
fane babanu (2010-12-14 02:23:07)
Musulmani posedati de spiritul mortaciunilor .....
raspunde »
simy (2010-12-14 00:56:13)
ce-i romania dar ce-i orientul mijlociu' nimeni nu s-ar baga..infectii dreq...pai asteapta sa vina politia pt o baba cu un cutit in mana?...erau 20 trecatori ce se uitau...zici ca era un caine pe strada....si un caine ranit de era era ajutat in tarile civilizate.....doamne...
raspunde »
SUS (2010-12-14 00:12:01)
DEASTA TINE EU CU AMERICANII ! astia sunt mai salbatici ca lupii araboci nenorociti
raspunde »
no name (2010-12-13 21:40:22)
da fratilor nu ma mir ca ii inpuysca americani fara mila prin afganistan sau iraqe daca nezi asa ceva si se apropie la mai putin de doi metri trebuie sa tragi alfel risti sa mori va dau dreptate cu bomba atomica ))
raspunde »
costin (2010-12-13 16:17:38)
Edward are dreptate .... ar merita o bomba atomica sau impuscati toti pentru ca astia sunt o amenintare la linistea si pacea de pe tot pamantul. Doamne fereste sa apuci vreodata pe mana unui criminal dinasta ... astia nu au mila deloc !!!
raspunde »
edward (2010-12-13 13:46:52)
astia sunt mai rai decat animalele. intr-un fel e bine ca ii mai bombardeaza americanii pt ca merita cu varf si indesat aceste creaturi cu creier de gaina. fara islamisti ar fi o lume mai buna si mai pasnica.
raspunde »
alex (2010-12-13 01:24:53)
incredibil ce se intampla....pe partea asta avea dreptate hitler...hai hitler inapoi ca ne mananca tiganii!
raspunde »