marime text:

Iubitul a incercat sa-i dea foc in timpul unei orgii cu 150 de negri!

Un scandal in care nu stii ce te socheaza mai mult, orgiile cu peste 200 de persoane sau modul in care isi rezolvau organizatorii conflictele - cu benzina si foc!
Iubitul a incercat sa-i dea foc in timpul unei orgii cu 150 de negri!

Hellen Shields isi acuza acum fostul iubit ca a acoperit-o de benzina si ca a incercat sa-i dea foc. Totul s-a intamplat in timpul unei orgii pe care femeia o organiza. Invitati erau 150 de barbati de culoare si mai multe femei ce isi doresc sa aiba relatii cu ei. "De la mici atingeri pana la sex", asa descrie Hellen interactiunea dintre cele doua grupuri.

Scandalul a plecat din momentul in care Hellen si iubitul ei s-au despartit. Cei doi au incercat sa organizeze impreuna orgiile, chiar si fara a fi ei insisi intr-o relatie, dar n-a mers. Barbatul s-a enervat cand a vazut-o pe femeie pipaita de cativa "invitati" si a inceput sa-i arunce in fata benzina.

Femeia a fost salvata apoi din a deveni o torta umana de 5 barbati care l-au imobilizat pe fostul ei iubit. Acesta este acum inculpat intr-un proces penal.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cozma_madalin (2010-11-17 00:03:10)
iti dai seama ce rra acolo? :)))
raspunde »
UNU PT GOGU (2010-08-30 09:11:50)
Gogu ai perfecta dreptate.Romania nu da 2 bani pe cetatenii ei si pe mn ma doare-n ****8 de Roamnia.Eu spuneam ca politica si liderii UE sunt prea deschisi.Acuma cu drepturile omului vin miii de tigani si nord africani in europa iar daca cineva incearca sai trimita inapoi si sai pastreze numai pe cei de care chiar au nevoie iese un scandal ca cica nu respecta drepturile omului(cazul deportarii rromilor din franta).Se acorda cetatenii strainilor intr-o veselie mai ales in suedia, franta, anglia,germania.Francezii dau ei din cioc ca nu respecta sarkozy drepturile omului dar ei nu stiu cum e sa traiesti cu tiganii, cum iti dau noaptean cap, cup vin cu gasca dacai superi.Acum nu se simte dar peste cativa ani cetatenii getbeget ai tarilor din ue vor ramane fara serv si se vor simti straini in tara lor.UE ori nusi da seama ori nu le pasa.A trecut vremea cu traditiile si patriotismul.Daca chiar vor sa faca ceva bun mai bine ar investi bani in africa sa construiasaca infrastructura, spitale , scoli si nimeni nu ar mai emigra in europa.Astfel se pot evita conflictele dintre rase si etnii, corcirea lor si pierderea traditiilor.
raspunde »
gogu (2010-08-30 01:16:47)
fii tu patriot si mori de foame in tara , eu corcitura si imi vad de viata mea asa cum vreau, ce ma doare pe mine de tara , cand tara nu da 2 lei pe mine.Am vrut sami iau apartament in tara , ma costa rata 1800 lei pe luna timp de 30 ani , si eu castigam cu sotia putin peste 3000 impreuna , ce vrei sa fiu sclav pe viata la banca??? Aici cu un salar , platesc chiria , asigurarea , cheltuielile casei si ma costa cam juma de salar, in conditiile in care , imbracamintea , electronicile si it is mai ieftine ca in romania.si este adevarat , mancarea daca nu stii de unde sa cumperi este proasta, dar daca cauti gasesti ca in ro .Ce este mai scump intradevar e chiria , bautura tigarile si distractiile.In ro , daca esti in spital , mori pe pat daca nu dai bacsis ca nu se uita nici ***** la tine ca sa nu mai vb de conditiile mizere , daca vrei sa faci un act , trebe sa dai spaga , daca vrei sa ei permis de conducere trebuie sa stii cate bujii are masina , nu sa stii sa conduci decent, strazile is mici transee, masinile sunt un lux, scolile praf si se schimba legislatia intruna la scoala de nu mai stiu copii daca au bac sau alt tip de examen in anu urmator, bozgorii vor tara lor intr-o tara straina.Aici nu spun ca fug cainii cu colaci in coada , dar daca vrei sa dai o atentie in spital , te dau aia afara cu totu, spaga nu iti cere nimeni, nu vezi golani la coltu strazii sa se ia de tine , daca vrei sa iti schimbi meseria ffff simplu , te duci la universitate , te inscrii , 1-2-3 ani depinde de ce vrei , si sanatate esti ceea ce vrei , guvernul iti da bani pt tot , daca vrei faci o afacere , guvernul iti faciliteaza tot , totul este creat de asa natura incat totul sa fie accesibil .Daca seful iti spune sa stai peste program si nu vrei nu stai , in ro a doua zi nu mai aveai servici.Intr-o zi am cumparat o sticla de suc , am baut-o si mergeam pe strada cu sticla goala spre un cos de gunoi , 2 politisti mau vazut , au venit si mi-au luat ei sticla si au dus-i la cos , numai sa fie siguri ca nu o arunc eu pe jos .Ce alte explicatii mai vrei.Da globalizarea este de *** , traditiile cu timpul se uita , dar inainte de a judeca pe cineva uitate intai i portofel si apoi la copii tai (daca ai).Sotia in tara picta , nu ne permiteam sa putem face in asa fel incat sa poata progresa sa poata picta , acuma aici a terminat 3 ani la o univ privata grafician , pe 1 sept are interviu la virgin media pt games designer.
raspunde »
unu (2010-08-29 13:45:06)
Stai tu intr-o societate cosmopolita , fara traditie , fara obiceiuri, o amestecatura de rase( chinezi, arabi, afgani, africani, etc...) in care ies numai corcituri ca eu unul nu sunt de acord.Fiecare in tara lui si gata. E NASOL.Globalizarea e de C@C@T.Uitati-va la Franta.Avea o traditie si o istorie proprie iar acum cu drepturile omului vin toti marocanii ,negrii si tiganii.2 din 5 francezi, poate chiar mai mult, au origini straine.Inclusiv echipa lor nationala arata de parca joaca la cupa africii pe natiuni.Nu sunt un dement care omoara omu cai negru si alte chestii da sa nu mai invadeze frate.... fiecare la locsoru sau.!
raspunde »
gogu (2010-08-29 11:11:05)
tuty , locuiesc in uk , si pot sa spun ca te inseli , aici femeile frumoase sunt raritati, sunt disperati astia pe aici dupa femei , majoritatea sunt batoze , iar cele mai subtirele arata ca *****.Orasul in care stau(35km fata de londra) sunt toate natiile posibile , 50%(fara sa exagerez)musulmani si indieni, cam un sfert british , iar restul alte natii.Cand mergi pe strada si vezi numai femei cu draperia in cap ,negrese de te sperii daca le vezi noaptea sau femei care arata ca tigancile de la noi , ai sa cam vezi ca nu prea ai de unde alege...... Majoritatea populatiei este obeza, mancarea e f proasta , aici sunt plantatii de rosii pe apa , ies rosiile alea ca desenate , toate la aceeasi culoare forma si marime , cauta pe youtube si ai sa vezi, si tot felu de produse cu chimicale
raspunde »
M45A (2010-08-28 23:08:03)
Tipa nu era singura.asa cum zice reportajul.mai erau si alte "saltele" negri le faceau rodajul.la manechina din poza dadeau "dubla pedala" la ambreeaj.ca dupa cit e de saxi are p...daaa cittt galeata.dai dublu ambrrej in gol.era multe CAPRE.CEA DIN POZA FIIND VACAAA.Da futi capre si o vaca.Boul de bou sa dus dupa benzina.
raspunde »
pt. ateul (2010-08-28 22:21:48)
Stai tu intr-o societate cosmopolita , fara traditie , fara obiceiuri, o amestecatura de rase( chinezi, arabi, afgani, africani, etc...) in care ies numai corcituri ca eu unul nu sunt de acord.Fiecare in tara lui si gata. E NASOL.Globalizarea e de C@C@T.Uitati-va la Franta.Avea o traditie si o istorie proprie iar acum cu drepturile omului vin toti marocanii ,negrii si tiganii.2 din 5 francezi, poate chiar mai mult, au origini straine.Inclusiv echipa lor nationala arata de parca joaca la cupa africii pe natiuni.Nu sunt un dement care omoara omu cai negru si alte chestii da sa nu mai invadeze frate.... fiecare la locsoru sau.
raspunde »