marime text:

Isi saruta copiii morti, dupa un bombardament NATO! IMAGINI IMPRESIONANTE

Scene cutremuratoare filmate in capitala Libiei, Tripoli, dupa un raid aerian NATO, care in mod evident a dat gres. Avioanele vizau complexul unde s-ar ascunde liderul Muammar Gaddafi, insa zeci de oameni nevinovati, printre care multi copii, au platit cu viata.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un purtator de cuvant al NATO a dat vina pentru o eroare de sistem pentru tragedia produsa.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



yeacky (2011-08-07 22:26:15)
Nu pot sa inteleg ce e cu alah asta al vostru dar nu sunteti de crezut pana nu va convertiti la ortodoxism
raspunde »
alexa (2011-07-13 12:39:23)
sunteti tampiti!?ce intrebare...ce *****',ma,sunt oameni.jegosilor.
raspunde »
acordeon (2011-06-24 19:55:28)
Bombardati in penisul meu toti musulmanii..Un musulman mort=un terorist in minus!!!
raspunde »
acordeon (2011-06-24 11:22:17)
niste viitori teroristi in minus...foarte bine!!
raspunde »