marime text:

INTERZIS SUB 18 ANI!!! Cadavre mutilate si decapitate in confruntarile din Libia

Conflictul din Libia ofera scene de o cruzime incredibila. In urma luptelor dintre rebeli si trupele lui Ghaggafi raman cadavre sfartecate, mutilate si decapitate.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Articole pe acelasi subiect
Scrie un comentariu



toporan sorin (2013-07-14 23:55:50)
doresc decapitarile fetelor violate min si adulte
raspunde »
alexa (2011-07-13 12:41:33)
ce site de c***t!
raspunde »
Socata . =)) (2011-05-20 19:53:40)
decii . 1.Mor oameni 2.Omorati cainii 3.Omoratii caii 4.Omorati restu` animalelor 5.Violati tot ce puteti 6.Poluati`ne 7.Invadati si Cosmosul Asa nu mai trebuie sa vina Sfarsitu` lumii. Care chiar a fost prezis pentru maine. Imediat se spanzura oamenii de teama . Jalnic. :| Am ajuns de tot cacatu , rasa asta umana. :|
raspunde »
ema (2011-05-16 22:04:08)
ai d ***....:| lu ala primu ii e gol capul....la propriu....:|
raspunde »
marius (2011-05-16 19:59:55)
bravo mai protv-ul.iti multumim ca esti asa generos si cu minorii care i desparte un clik de videoclipurile astea care sunt necesare sa le impartasiti pt lacomia voastra de audienta.nu e de mirare cate crime si violori sunt in tara.99% din cauza voastra.doar le dati atatea exemple ca au de unde alege.tineti-o tot asa
raspunde »
gore (2011-05-16 13:04:06)
gibilane taci daca nu sti ce urma lasa un glonte! sunt deacord cu danual si daca distana e si mai mare tot aceasi reactie are la iesire
raspunde »
DanuAL (2011-05-13 16:29:51)
@gibilan, esti ca nuca in perete! Ai facut armata? Ai tras vre-o data cu o arma? Adevarat, nu airsoft! Gaura aia poate fi provocata si de un pistol CARPATI, impuscatura, glontul lovindu-l din spate, de aproape, aporx. 5-10m! Taci! Nato.. vorbeste prostia din tine....
raspunde »
gibilan (2011-04-23 14:06:49)
cel putin primul cu capul spart ...... nu exista glonte care sa iti lase asa o gaura in cap, iar dupa daramaturi iti dai seama ca nu e o lupta dintre rebeli si soldatii lui Ghadaffi, astia au fost bombardati de NATO, si cum presa e influienta tot prostu o sa creada ce scrie titlul si tot reportajul.
raspunde »
val,malaga (2011-04-23 09:10:10)
sunt EPIGONII civilizatiei arabe antice,culte,esteta,misterioasa....ce mai poate crea o turma de fanatici sadici(de ambele tabere!),al carui scop este asasinatul(motivat religios,social,etnic sau politic)?????...sunt k o turma de oi,fara o ideologie bine conturata ,usor manevrabila,care ,atunci cind accepta un lider,il urmeaza cu fanatism,fara sa discearna actiunile si logica lor...am prieteni arabi,care sunt de acord cu mine....insa ei si-au conturat personalitatea...
raspunde »
Claudiu (2011-04-22 16:06:57)
" trupele lui Ghaggafi " :)) se mai intampla dar , corectati !
raspunde »