marime text:

INTERZIS MINORILOR! Tata in stare de soc cand isi vede copilul facut una cu pamantul de un camion

Un tata urla de durere si face un gest prin care incearca sa scoata trupul copilului sau ucis de sub roata imensa a unui camion.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Prin gestul de disperare, barbatul parca ar vrea sa-si salveze copilul, desi micutul este de-a dreptul zdrobit.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



pt EOOOO (2013-02-01 20:13:59)
Ba sa fii tu acolo si camionu sa dea inainte-inapoi si neamu tau sa ti bea sangele cu paiu si apoi sa ti l sufle in cu r,si ma ta sa isi faca ghirlande din intestinele tale !!!
raspunde »
andrei (2012-03-30 20:47:30)
@eooo bagamias pu la in tot neamu ma tii de cocalar luatias tot neamu `n pu la de cal si sa ii dau la mu ie lu cu rva de ma ta ca a nascut un plod scl av bah fu tuti gt m ma ta si tot neamu tau trebuia sa fi fost exterminati in holocaust fu tuvan gura de mo rtii pu lii vedeateas si eo pe tn asa cum e in filmutel :)
raspunde »
Anonim (2012-02-22 05:58:14)
Cel care detine site-ul e un mare CRETIN !!!
raspunde »
eu (2011-07-31 12:22:38)
acum vine intrebarea mea : unde **** mea este DUMNEZEU?????????? si-a luat concediu bagaias **** in gat si in ficati si lui si lu fisu
raspunde »
Andrei (2011-06-23 03:16:53)
Absolut SOCANT !
raspunde »
om (2011-06-22 13:56:42)
noroc ca minorii nostri asculta ... nu e nici o sansa ba chiar 0 ca un copil sa dea click pe asta odata ce e scris interzis minorilor, si mai ales sa il arate mai incolo... desi nu e rau de vazut de un copil iar prinde bine sa faca atentie data ce vine cand ii pe strada...totusi video asta e prea mult, in ziua de azi putem filma cel mai negru moment din viata unui om posta pe net si asteptam comentarii .. e o abuzare de putere si in mod normal persoanele responsabile de acest site merita educate in asa fel incat 2 saptamani toate videourile ce vor fi postate vor fi cu torturi si crime la adresa lor. Incep sa vad ca pro-tv si crime-time nu ajuta cu nimic lumea starniti opinii de barfa si creati ura trebuie sa fiti distrusi.
raspunde »
Ioana (2011-06-22 12:54:46)
@mda scrie mare "INTERZIS MINORILOR!" ce cauta minorii sa dea click pe articol?Plus ca si din titlu scrie despre ce e vorba.De multe ori atentioneaza si cardiacii. Te gandesti si tu la cam ce te poti astepta. Nu te uiti si gata. @EOOOO cum ai putea sa doresti asa ceva altei fiinte umane? Si parca era vorba de care are suflet sau nu :-j.
raspunde »
io (2011-06-22 12:48:56)
Bai inteligentilor, ala avea o motocicleta unde *** sa incetinesti cand ala iti intra sub roata ?
raspunde »
ghio (2011-06-22 09:39:51)
Bravo! Asa, sa vada si soferii inconstienti ce inseamna sa nu incetinesti la trecerea de pietoni etc! Eu incetinesc si daca nu e trecere cand vad copii pe strada, ca nu stii niciodata cum sare dupa vreo jucarie sau vrabie sau fluture sau ceva, si maica-sa nu are destula viteza sa il prinda, si iti intra sub roata!
raspunde »