marime text:

Informator, impuscat, torturat si agatat deasupra unei autostrazi din Mexic! IMAGINI SOCANTE

Razbunare inspaimantatoare in lumea traficantilor de droguri din Mexic. Politistii au salvat un tanar torturat si agatat deasupra unei autostrazi aglomerate. Alti doi, pedepsiti la fel, n-au scapat, insa, cu viata.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Tanarul salvat fusese batut crunt si chiar impuscat. De durere si de frica, striga ca din gura de sarpe, cand l-au gasit politistii. In maini, legat cu scotch, avea un telefon mobil, care sugereaza ca cei care l-au torturat il considera un informator.

Barbatul care atarna in gol alaturi de el a murit in timp ce politistii incercau sa-l salveze. Un al treilea individ era deja mort cand au sosit oamenii legii.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



praf (2012-05-15 00:21:16)
Eu daca as fi presedinte as pune recopensa pe capul interlopilor viu sau mort 500 de mii de euro
raspunde »
cineva (2011-07-31 21:00:43)
Pe unchiasu: informatorii fac o treaba supraomeneasca, practic se vand temporar. Au si ei familie, copii, iar asta e meseria lor, sa faca bine societatii alaturandu-se bandelor si apoi denuntandu-le inainte de a mai fac vreun rau. Foarte multe bande au fost destructurate in acest mod, multumita informatorilor care isi risca si viata.
raspunde »
vai de tine Unchiasu' (2011-06-10 12:31:15)
@unchiasu...crede-ma...esti prea prost ca sa te tina pamantul. Precis mai mult de 15-16 ani nu ai. Cum **** sa zici ca nu e nici o diferenta, bai jegule, intre ei. Adica pt. tine e acelas lucru sa iti torni prietenii ca vorbesc cu cineva din strainatate sau ca au dolarii sau ca joaca jocuri de noroc( poker table pe bani etc.) si sa "torni" la politie crime, trafic de droguri, talharii si ce **** mai faceau aia.
raspunde »
Unchiasu (2011-06-09 16:34:29)
@Vlad:si statu nu e tot o mafie?Si cand pe capu cetatenilor se pun toate taxele,inmatricularile la o masina ajung sa te coste mai mult decat masina in sine,ce fel de fratie e legea asta?
raspunde »
Vlad (2011-06-09 15:29:05)
Singura fratie e legea si toti infractorii trebuie sa plateasca cu moartea/inchisoarea pe viata! Mafia si sustinatorii ei trebuie exterminata pana la capat!
raspunde »
Unchiasu (2011-06-09 15:10:16)
Asta patesc informatorii!Asta merita,de fapt,informatorii!Odata ce intri intr-o mafie,meembrii si superiorii din clanul/familia/organizatia.cartelu din care faci parte sunt fratii tai,neamu tau!Daca intri si mai tarziu ii torni la politie,atunci meriti sa ti se intample tot ce e mai rau posibil.Mai mult decat ce a patit asta din Mexic.Cineva care isi toarna sefii si colegii din organizatia lui este la fel de jegg cum erau cei care inainte de '89 isi turnau neamurile,vecinii,prietenii,colegii de servici!Nu este nicio diferenta!!!!!!!!
raspunde »