marime text:

INFIORATOR - iata ce-a mai ramas dintr-o blonda superba, dupa ce-a fost violata si ucisa!

Unul dintre cele mai socante cazuri din istoria Suediei a fost inregistrat anul trecut, cand o tanara a fost violata si ucisa in mod violent de un imigrant din Statele Unite.
INFIORATOR - iata ce-a mai ramas dintr-o blonda superba, dupa ce-a fost violata si ucisa!

Desi a fost arestat si condamnat in repetate randuri in Statele Unite si chiar a facut 13 luni de puscarie, Suedia l-a primit cu bratele deschise pe afro-americanul de 23 de ani. Cum i-a rasplatit acesta? A rapit, violat si ucis o tanara de 27 de ani.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Articole pe acelasi subiect
Scrie un comentariu



uzzy (2011-10-23 12:40:15)
ma africanul ala merita legat de tren si tarait 100 de km sa vada si el ce inseamna sa fii chinuit ala va fi judecat ra de tot de dumnezeu
raspunde »
umbra22 (2011-09-11 08:07:34)
off cand va veti invata minte!!!nu pricepeti daca ii injurati intruna nu rezolvati nik iar am vazut la un tip ca vr sa il omoare pe unu ca sia violat penu stiu cn dar sa stiti (cine sapa groapa altuia cade el singur in ea)nu uitati asta stiu ca stiti dar va rog incercati sa ganditi aspra faptelor tb sa urmezi pasi din trecut prin care ia facut criminalul ca sa poti afla mai mult ia u maniac (scz ca asa am zis dar ce sa fac daca asa sia pus numele)nu vei invata niciodata nik cu siguranta ai putea fi un obsedat daca spui asa dar tine minte ca odata si odata placerea asta nebuna pe care o ai dea face sex te va scufunda in viata(ce?e o exp si asta)cum ziceam nuti va mg nici tie si nici lui jugu sau cum lo fi chemand ma uit la comentarile voastre si nik inteligent si gandit pe aici unu au dreptate dar alti (va rog puneti mana pe carte!!)
raspunde »
maniac (2011-09-04 18:50:40)
ceva destul de frumos si.... Flavia mai pasarica nu cred cati poti imagina ce placere simti cand faci asta (ce vezi tu mai sus). Poti sa fi si supergirl tot tias trageo sa vezi ce o sati placa:X
raspunde »
Flavia (2011-08-16 15:05:05)
le doresc tuturor violatorilor si criminalilor la un loc, iti doresc tie inzecit! Cum ***** te poate suporta pamantul cu o astfel de gandire infecta? Sper din tot sufletul sa puna mana pe tine vreo 10 gay sadici si sa te futa in *** pana iti iese rahatul pe gura. Si tot asa, sa-ti strambe si tie picioarele si mainile si sa puna bolovani peste tine pana crepi acolo! Iar alti retardati scapati in cap de mici zilnic, care au impresia ca asta se intampla deoarece fetele sunt cool sau sexy sa ma pupe undeva! Da, suntem frumoase, suntem sexy, pentru noi, pentru cine vrem! Asta nu da dreptul nimanui sa ne faca asa ceva! Nu vad de ce naiba trebuie sa cer voie cuiva sa ma imbrac cu blugi mulati, decolteu sau o rochie. Daca sunteti animale si vi se scoala, nu e vina mea! Eu nu umblu singura noaptea sau prin zine dubioase NICIODATA si MEREU am spray paralizant, briceag si bricheta la mine. Si am centura neagra. Asa ca, daca intradevar cineva va avea vreodata ocazia, vai de capu (amandoua capuri, de fapt) lui ala care va avea tupeul vreodata sa se lege de mine ca praf il fac!!!! Mi-e o mila imensa de fetele astea. Ma doare sufletul cand ma gandesc ce viata ar fii putut avea si in ce chinuri oribile au murit! Astia care fac asa ceva...n-am cuvinte sa descriu cat sunt de distrusi si nici sa spun ce ar merita multe. Iar, repet, tampitii care au dat comentariile alea stiu ce as fi in stare sa ii fac unuia care s-ar exprima asa in fata mea. In cel mai bun caz, un dentist ar castiga mult de pe urma lor :)))))!!!!
raspunde »
Fentor (2011-08-09 10:05:37)
ce frumoasa e ba da poate era c...urva sau ala so imbatat si-o o facut lockam kombat cu ea dar ave el in mana cutitul
raspunde »
cryna (2011-07-01 15:17:33)
ar trebui sa li se taie jos organele sexuale celor care fac asta...rusine ca nu se gandesc la ai lor si la cum s-ar simti ei daca ar pati asa ceva!
raspunde »
Jogu (2011-06-11 18:21:56)
violul trebuie urmat de crima ! neaparat ! altfel, ajungi in puscarie si-ti distrugi viata pt ti-ai dat drumu intr-o t@rfa ! f. bine a facut ! negrul a gandit aici ! altii sunt prea prosti si le lasa sa se duca la politie
raspunde »
yo (2011-06-03 17:53:25)
dus la puscarie si ***** in *** in fiecare zi...
raspunde »
vlad (2011-05-21 23:18:15)
futu-l in gura de tigan nenorocit asta trebuie inchis pe viata si batut cu un par in cap in fiecare zi pana ramane fara el MAI ARE SI FATA DE ASASIN DOAMNE FERESTE-NE DE ASEMENEA ANIMALE
raspunde »
mama-mare (2011-04-18 10:32:26)
auzi mai elena?mai draguta,tu vrei sa zici ca moarta e de vina c-a fost violata si omorata?vrei sa zici c-a murit fiindca ii placea sa fie organu' mare?daca asta incerci sa zici apai du-te ma fata dreaq la tine in olanda acolo ca acilea in romania nu avem nevoie de dezaxati de genu' tau.
raspunde »