marime text:

INCREDIBIL - Adulti terorizati si jefuiti de o banda de pusti de 10 ani - VEZI VIDEO

O banda de cartier formata din pusti de pana-n 10 ani a pus stapanire pe oras. Nu le traverseaza nimeni teritoriul fara sa primeasca o lectie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Adultii sunt agresati si jefuiti, daca ppoarta genti sau alte oiecte care sa le starneasca pustilor interesul.

Desi sunt mici, ataca cu o violenta incrediila.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Richard (2011-05-12 20:03:02)
Eu zic ca 60% din populatie nu sunt pregatiti pentru asa ceva, insa iti ia doar vreo 2 saptamani sa inveti sa dai corect cu pumnul si cu piciorul si sa te duci la sala/sport zilnic!
raspunde »
slay3r (2010-11-15 09:00:25)
Hey mister whats in the suitcase?? :))
raspunde »
trantor (2010-11-15 00:13:02)
pana acum am vazut numai comentari de genul mama daca eram eu faceam dregeam si omoram. nu ne numim toti bruce lee asta e soarta.important este ca nu poti merge pe strade de cioroi astia jegosi poate era o batrana sau un copil imaginativa ce patea de la ciorile alea.mici si jegosi.il regret pe antonescu serios.
raspunde »
Mda (2010-11-14 21:52:34)
De remarcat faptul ca prietena lui se pricepe mai bine la bataie decat el....
raspunde »
danny (2010-11-14 21:24:29)
si ce picior i`a dat ala :O
raspunde »
danny (2010-11-14 21:22:59)
eu il luam odata si il tranteam de pamanat pe un fraier de ala. da si ceilalti oameni ce faceau? stateau si se uitau?
raspunde »
anticretini (2010-11-14 20:11:15)
Bine ca ati specificat in ce tara e , ;'jurnaluistii;' lui peste! Hai sa ghicim tara!
raspunde »
metzencv9 (2010-11-14 19:24:52)
Vorba lu' ala : Le dam o perversa ca pe Tg. Ocna de-i bagam la 2m in pamant .Pai bai frate daca a'r fi sa dau intr-u schilodit dela mic pai credema ca nici masa nu l-ar mai recunoaste..iar dupa cred ca restu s-ar kka pe ei cand l'ar vedea pe tovarasu lor fara jumate din dantura !! Dar avand in vedere pe cine ataca ......
raspunde »
kl (2010-11-14 18:45:12)
periculosi
raspunde »
razvan (2010-11-14 18:03:29)
si ne mai miram de alte lucruri!!!...astia sunt un exemplu de copii care ar trebui exterminati!!!..la fel ca mexicanu ala de 12 ani si multi altii fiindca astia nu se mai poate recupera!!!..WTF cum sare ala cu picioru!!!
raspunde »