marime text:

IMAGINI SOCANTE: Ferma GROAZEI! Animale torturate de cei care ar trebui sa le ingrijeasca

Angajatii fermei risca ani grei de inchisoare, dupa ce au furnizat singuri dovada odioaselor fapte. S-au distrat filmandu-se in timp ce calcau in picioare vitelusi sau torturau la propriu vacile.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Scenele revoltatoare au fost filmate intr-o ferma din Ohio, care ii apartine lui Gary Conklin. Cativa angajati pot fi vazuti in timp ce lovesc bestial animalele cu picoarele si cu batele, sau cum le impung cu furcile.

Probabil dintr-o eroare filmul a ajuns pe internet si s-a raspandit, iar o organizatie pentru protectia animalelor a aflat unde s-au petrecut scenele oribile si a luat masuri pentru pedepsirea autorilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



COSMIN (2013-03-03 21:33:39)
****** morti mami voastre de handicapati v_asi calca eu capul ala de muiiiisti cxe sunteti
raspunde »
Bya (2013-01-05 19:12:36)
Nenorocitilor!!! Ce ati avut cu bietele animale.
raspunde »
Adi (2012-07-20 02:34:09)
Tu, Razvan, esti un naiv daca ai scris ce-ai scris...Numai oamenii sunt capabili de asemenea brutalitati, si inca gratuite, nci o alta specie nu face asta ! Iar dovada o ai aici sub nas...Citeste numai ce-au scris ceilalti...Te-ai lamurit ? Ai vazut cati calai potentiali avem la comentarii ? Aceste insi, care s-au descalificat prin ce-au scris, sunt exact din aceeasi categorie de brute ca cei din acest video revoltator. ! Si in legatura cu asta, termenul "inuman", contrar semnificatiei lui lexicale, desemneaza exact ce poate fi mai propriu omului...este o notiune fatarnica de la inceput pana la sfarsit...
raspunde »
dyana (2012-07-05 04:37:56)
nu va puteti numi oameni!ar trebui k fiecare sa fiecare dintre cei care tortureaza animalele,orice fel de animal ar fi,sa i se plateasca exact cu aceeasi moneda..doar asta ne da Dumnezeu atatea semne,din cauza unora k voi..blestematilor,de aceeasi soarta sa aveti parte si voi,atat va doresc!
raspunde »
Razvan (2012-06-02 17:41:01)
Astea nu sunt oameni ,un om nu poate sa faca asa ceva !!
raspunde »
eu (2012-04-05 16:18:23)
DOAMNE FEREESTEEEEEEEE IAS FI OMORAT EU PERSONAL DACA AS FI FOST ACOLO SA VAD CE FACE
raspunde »
Cineva (2012-01-13 00:06:53)
Nu mai blestemati pentru ca tot impotriva voastra se intoarce.Nu noi,muritorii judecam ci EL.noi nu avem nici un drept1
raspunde »
Anonimul (2011-12-22 23:32:35)
Asa sa le dea dumnezeu cum lea dat si ei acelor animale nevinovate sa ii chinuie demoni in iad si sa arda in smoala si in cele mai rele lucruri!!!!
raspunde »