marime text:

IMAGINI SOCANTE: Doi hoti din Kenya sunt arsi de vii pentru ca au furat cartofi!

Sunt locuri din Africa in care secolul XXI intarzie sa ajunga. De fapt, practicile sunt atat de invechite, incat ai putea sa juri ca vorbim de oameni din Epoca de Piatra.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cea mai recenta dovada o face o filmare postata recent pe internet, culmea, la o calitate extrem de buna. Ceea ce arata ca oricata tehnologie ar ajunge in aceste parti ale lumii, unii vor continua sa ramana la fel de barbari ca predecesorii lor de acum sute de ani.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



nume (2012-12-14 19:20:14)
altceva nu aveti ce sa dati ca-mi vine sa borasc!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
ioan (2012-11-05 15:36:51)
asemena oameni ar avea nevoie de calmante de 20 kilotone bine tintite
raspunde »
?????? (2012-06-28 21:44:14)
mari retardati trebuie sa mai fie administratorii acestui site. bai cretinilor, nu va ganditi ca pot sa intre si copii pe mizeria asta de site a voastra? voi ati trebui sa primiti portia de motorina si sa ardeti pt ca distrugeti societatea
raspunde »
Papal (2012-04-10 13:47:48)
Aia care i-au dat foc, merita sa fie arsi cu foc albastru.
raspunde »
socant (2012-04-02 18:34:53)
Unii fura LUMEA, o i-au cu mainile din univers si o baga in buzunare.....iar altii sunt arsi pentru niste cartofi, pacat
raspunde »
myt (2012-01-11 13:10:25)
suntem niste besti ,o rasa care isi merita soarta. avem creier si nu stim sa il folosim inteligenta este defectul nostru si am demonstrat-o de atatea ori
raspunde »
grim (2011-10-03 12:47:17)
Legea Talionului
raspunde »
oameni fara inima (2011-09-10 12:14:37)
sunteti nebuni la cap cum sa dai foc la oameni aja pe strada ce traiti in jungla ....sa va dea voua foc sa vedeti cum e ....auzi sa se introduca si la noi ....sunteti cretini sau nu aveti scrupule ...se gaseau si alte pedepse pt un furt da nu sa le dea foc ....e ceva ingrozitor .....daca ati fi voi in locul lor nu ati mai comenta asa..
raspunde »
firea (2011-08-06 09:34:50)
si la noi in romania ar trebui dat foc la multi!sincer merita!as fi fericit sa se reintroduca tortura publica pt jigodiile natiei romane.da,oamenii astia nu meritau asa ceva ca au furat si ei niste cartofi.parlamentarii nostri si toata mafia romana merita asa ceva.sincer.ei fura cu miliardele.
raspunde »
bogdan (2011-08-04 00:09:21)
E o cruzime.Sincer mai bine ii inchideau la inchisoare sau sa le dea o amenda ca sa ii invete minte....Dar sa ii tortureze/ucida in acest hal este o dovada ca omul nu a evolutat mental si recurge la tehnicile barbare.
raspunde »