marime text:

IMAGINI SOCANTE - Cunoaste-o pe femeia-vampir, care se crede amanta Diavolului

Maria Jose, o femeie de Mexic, mama a patru copii, poate fi fara probleme personaj de filme de groaza. Si nici nu are nevoie de alt machiaj in afara celui pe care si-l aplica singura.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Maria Jose are o fascinatie iesita din comun pentru vampiri si se crede unul din ei... Desi este mama si ar trebui sa munceasca pentru a-i intretine, femeia s-a transformat intr-un monstru.

A suferit mai multe operatii in urma carora si-a implantat coarne, si-a modificat dantura si s-a tatuat, iar tinutele ei ar iesi in evidenta si la un bal mascat.

Chiar a ajuns sa creada ca este vampir, iar Diavolul este amantul ei.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ioana (2013-06-14 18:51:17)
Apoi acea cred si eu ca-i sotia lu satana!Domne feri!!!Bietii copii cum de pot locuii cu monstrul ala!?Aia-i *****!!!1Ce om normal si-ar pune corne?!E mai urata ca vampiri din filme!?E nebuna!Bine ca e departe in Mexic!!
raspunde »
janghina (2012-09-05 13:52:57)
batatear **** sa te bata =))
raspunde »
oana (2012-05-21 10:36:25)
foarte de groaza
raspunde »
Aron (2011-09-23 01:51:58)
Pe zdreantza asta nici ***** n-o fwte
raspunde »
Andreea (2011-09-18 20:33:41)
Daca aveam o mama ca asta,fugeam de acasa...:-S
raspunde »
mhn24 (2011-07-13 20:23:06)
Da, dragă, Satan este şi vărul meu de-al II-lea, bun venit în familie. Cară-te. :|
raspunde »
cata (2011-05-27 23:07:08)
Asta nu-i decat o DEZECHILIBRATA mental .Mie num-i face frica I-mi face SCARBA.
raspunde »
Pff (2011-05-26 19:22:55)
Pe asta si ziua daca as vedea-o as face atac de cord :| Parca vampirii erau o oarecare intruchipare a frumusetii nu *****' in persoana.. in fine acum... Doamne, Doamne, urata mai e. Oare cum traiesc sarmanii copiii cu ea in casa in halul asta? Ii traumatizeaza pe viata. Hmm, da chiar, cred ca ar lua la un casting de filme de groaza fara nici o problema, asta daca nu lesina vreunul din echipa de pe acolo...
raspunde »
vlad (2011-05-21 18:43:51)
prostia omeneasca asa au ajuns oameni maine poimaine un om se crede zombi si se taie si isi face o gramada de porcari pe el
raspunde »
Andrei (2011-04-25 20:07:52)
Si daca este vampir cum de umbla prin soare :))
raspunde »