marime text:

Ii lipseste o bucata uriasa din gat si totusi traieste! IMAGINI SOCANTE

Caz extrem de delicat pentru medicii din Libia, pe mainile carora a ajuns un rebel cu o rana ingrozitoare la gat. Norocul omului a fost ca nicio artera vitala nu i-a fost atinsa, astfel ca daca nu va suferi o infectie, are sanse sa supravietuiasca, insa cu o cicatrice teribila.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



xFlow (2011-10-29 11:38:14)
Fa adelino..dar scrie acolo ''ATENTIE! IMAGINI SOCANTE!!" Si copii puteau sa nu dea acolo..dar eu am 10 ani si tot ma uit:)e vreo problema?nici nu ma infricosateaza lucrurile astea..
raspunde »
adina (2011-06-25 02:27:38)
nenorociti ce sunteti , postati asemenea filmulete peste care pot da copii ! ! ! Doamne !!1 La ce va e mintea ?!? Doamne !!!
raspunde »
adardna (2011-06-02 11:26:50)
medicii au depus un juramant iar asta presupune sa ajuti un om chiar daca e criminal in serie, chiar daca e victima, juramantul e sfant si nu e incalcat
raspunde »
jerry69 (2011-05-16 01:58:27)
cand vad asemenea imagini mi-as fi dorit sa nu fiu om, mai bine m-as fi nascut robot sa stiu ca nu m-ar fi durut ranile sau moartea....
raspunde »
vania (2011-05-14 03:07:39)
@....voi daca tot vorbiti,,stiti diferenta intre Alb si Verde (Albastru) ? hai sa va vad acuma ,...fara google.
raspunde »
blooddy (2011-05-14 00:48:44)
sunteti franti la minte ve dumnezeu cum sa traiesti in halu ala
raspunde »
Arabella (2011-05-13 23:56:00)
Ba prostilor..oamenii mor in chinuri cumplite in alte parti, pe cand colo voi stati comozi in fata calculatorului si sunteti preocupati de culoarea halatului..sau de e adevarat sau nu filmarea. Se vede ca nu sunteti umblati!!!!
raspunde »
radu (2011-05-13 21:58:38)
il vrei la steaua?
raspunde »
erika (2011-05-13 21:34:18)
ce naiba mai conteaza culoarea halatului doamne iarta-ma,voi nu vedeti ce a patit tipul ala? sunteti extraordinari,in loc sa comentati stirea,voi comentati halate :O
raspunde »
ela (2011-05-13 20:25:07)
mai eu am stat in spital in italia,dr chirurgi poarta uniforma aia verde sau albastra.dr de cabinet poarta alb.
raspunde »