marime text:

Idiotul saptamanii - si-a dat jos masca prea devreme dupa un jaf! VIDEO

Un hot din Anglia a fost arestat dupa ce camerele de supraveghere l-au filmat in timp ce jefuia o casa de pariuri din Manchester.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Lorenzo Mason a intrat cu un pistol intr-o casa de pariuri din Manchester cu scopul de a o jefui. Dupa ce si-a luat banii, tanarul de 21 de ani a iesit din cladire, dar si-a scos masca prea devreme! Camerele de supraveghere l-au filmat, iar Mason a fost identificat si retinut in scurt timp de politisti.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Lacoste oligofrenul (2012-11-04 11:36:48)
Bah Lacoste, esti unul din prostii care sunt cu ,,fake,, peste tot, esti o mizerie a societatii! Altceva decat fake nu stiti ! Toti idiotii au acces la internet, pacat!
raspunde »
abc (2011-06-07 12:18:01)
Ce ma amuza pe mine astia care sufera de sindromul conspiratiei. NU E REGIZAT hotul a fost arestat si condamnat. Angajatul nu a reactionat de frica. Stirea a aparut peste tot in anglia(eu lucrez in londra). Ala si-a scos masca inainte sa iasa ca sa nu il vada lumea sau vre-un politist ca iese cu masaca pe fata din agentie.
raspunde »
vick7401 (2011-02-09 23:45:05)
ce ai frate se vede de la o posta ca e regizat,ala din dreapta imaginii sta shi se uita la el cum jefuieste si inainte sa iasa se uita direct la camera,hai sa fim seriosi cat de prost poti sa fii?
raspunde »
Lacoste (2011-01-31 09:36:40)
sigur e fake daca va uitati atent in dreapta negreului se vede ca in incita este un...domn sau paznic ..dau ce o fi un om solid in tricou albastra care asi face treaba...sigur e fake;)
raspunde »