marime text:

I-am vazut si noi moartea cu ochii - accident teribil pe motor filmat de pe casca victimei! VIDEO

O eroare intr-un viraj l-a aruncat pe un motociclist fata in fata cu moartea, dupa ce a fost spulberat de o masina ce circula regulamentar.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Motociclistul era al doilea intr-un grup de trei motociclisti. A anticipat gresit unul dintre viraje si s-a trezit ca intra cu totul in capota unei masini. Incidentul a fost filmat atat de camera montata pe casca celui implicat in accident cat si de cea a colegului din spate.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dl J (2010-10-26 22:48:15)
majoriatea idiotilor astia sunt mari motociclisti si dependenti de adrenalina , copii idioti, cu cativa ani mai mari decat ceilalti idioti care circula cu 100km/ora cu scuterul la 16 ani poti tu circula normal cand iti apare un cretin de asta in fata si il lovesti de te lasa nenorocit psihic pe viata *** . vedea-i-as pe toti aici pe site
raspunde »
Gabriel (2010-09-17 11:14:26)
sper ca sunt bine cei din masina
raspunde »
Mihai (2010-09-13 12:59:13)
Romani prosti. Moare unul si iar incep cretinii cu "asa ii trebuie"... Bai a murit un om si voi dati party nu ? No comment... bleah
raspunde »
Victor A. (2010-09-05 18:50:44)
Si eu sunt fain al motocicletelor, dar adevarul e ca majoritatea celor care-si iau bolizi la noi sunt niste cocalari care se cred din prima piloti de curse. Suie pe ele, vad ca motorul poate, si dau bice in ele ca niste CRETINI. Scoala de cat. A ar trebui sa fie MULT mai dura decat la cat. B...
raspunde »
anortosis (2010-09-05 16:59:32)
asa le trebe la astia cu motoarele lor cu tot niste idioti si in trafic nu se asigura,merg prin oras cu viteza foarte mare...sai mai zguduie d ecateva ori sai invete minte
raspunde »
George (2010-08-11 14:07:28)
pentru cei care habar au cum e sa mergi pe 2 roti sa isi tina ciocu mic. 1) viteza nu este foarte mare 2)motociclistul a dat intr-o dalma de asfalt la impiedicat sa ia virajul cum trebuie.
raspunde »
macelarul (2010-08-11 11:54:53)
Lasand la o parte faptul ca o cautau mergand tare pe drumul ala ingust, individul care si-a luat-o a fost si prost tare, in loc sa ia in continuare virajul inclinat se sperie revine la verticala si franeaza... Bai daca nu stii sa mergi pe motor, ce *** mergi tare pe 4m de drum?
raspunde »
Tudor (2010-08-11 10:47:45)
ma gheghe si patrickbrown sunteti doi mari idiotzi cum putetzi sa zicetzi ca asa ii trebuie totusi ii o viatza de om chiar daca mergea cu viteza sau asa mai departe,dar cand circulatzi voi cu tot felul de cotetzuri de prin germania,anglia e.t.c si dati cu ele prin case,prin pomi.... e bine....
raspunde »
gheghe (2010-08-11 00:14:05)
pai de ce a fost proasta **** la curu lu' ma'sa ma retardatule? oi fi si tu vreun motociclist , asa se merge pe drumurile publice? sa-si inkiriezi in ****** masi pista si sa mearga pe ea ca la curse nu sa puna in pericol viata altor participanti la trafic. Atentie la motociclisti!! ....ca ei nu va feresc . Mancami-ati **** toata , va credeti toti piloti cum puneti pana pe un motor puternic sau o masina puternica doar ca va permiteti niste cai.
raspunde »