marime text:

Huligan facut KO, de un tip care vorbea la telefon! VIDEO INCREDIBIL

S-a jucat cu focul si pana la urma s-a ars! Este cazul unui tanar canadian, care a vrut sa profite de haosul de pe strazile din Vancouver, ca sa incendieze o masina rasturnata. 
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un barbat din multime a reusit sa-l impiedice si a fost foarte aproape sa il loveasca.

Huliganul s-a ferit, insa doar cateva clipe mai tarziu, a fost trimis in lumea viseolor de un barbat care vorbea la telefon.

O alta filmare, realizata cu doar cateva minute inainte de primul incident

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



ateul (2011-06-19 03:12:35)
Ala care si-a luat pumnul si-o merita din plin. Iar cel in pantaloni scurti, cauta tu "vencouver HERO" pe google si apoi comenteaza in necunostiinta de cauza. Pt "..." "Turistul" ala nu mai stiam cum sa faca sa dea foc la masina.
raspunde »
Alin (2011-06-18 20:38:30)
Hai ma sa fim seriosi..se face asa ceva? nu pot sa cred , de unde atata violenta? Suntem oameni , pana si animalele am mai mult simt decat noi !
raspunde »
007 (2011-06-18 18:19:44)
asta a fost o perversa :)))))))))))))
raspunde »
Ruff RYder (2011-06-18 16:53:21)
Pacat ca nu l-a batut pe ala cu skateboard-ul ...
raspunde »
alexvalean (2011-06-18 16:48:13)
Cum sa fie ala Huliganul care rateaza lovitura??? ALa ii spune ca : "is our city" "e orasul nostru" le spune sa nu faca stricaciuni si unul din multime il contrazice, in filmul al doilea vezi toate astea,
raspunde »
... (2011-06-18 16:20:47)
mi se pare ca huliganu e celalalt care a ratat lovitura.. ala cu rucsacu pare un turist... ala cu telefonu nu stia cum sa se bag ein seama.. retardatu tipic... oricum poate chiar merita pumnul.. nu avem cum sa stim...
raspunde »
andrei (2011-06-18 16:19:43)
ganditi-va la asta de vorbea la telefon...da draga(vb cu sotia) ti-am zis ca sunt in parc cu niste prietenii *poc* tocmai a dat tirul peste unul din ei :))=))
raspunde »
gaby (2011-06-18 16:11:10)
il vrei la Steaua?
raspunde »
FUUUU !!! (2011-06-18 15:39:21)
DINAMO = WC
raspunde »
ery (2011-06-18 15:30:19)
Asa si? ce e asta?
raspunde »