marime text:

Ghinion sau intentie? Protestatar impuscat in testicule, de un lunetist. VIDEO SOCANT

Gloantele sunt mai puternice decat pietrele - a aflat asta, intr-un mod dureros, un protestatar din Siria, impuscat in zona genitala de un lunetist.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dany (2011-10-18 23:54:01)
Pai daka statea frumos in banca lui in casa nu mai patea nimic mai dai naiba de derbedei sa fim seriosi sia cautato.
raspunde »
cucurigu (2011-09-26 10:11:02)
asa au murit si ai nostri la "revolutie" .pietre contra gloante ? inconstienta ,infantilism .asta inseamna sa nu stii ce inseamna puterea armelor . ei cred ca e ca in filme... te impusca ,dupa care te ridici de jos si ii iei la bataie !
raspunde »
adrian (2011-09-09 00:06:27)
da ce vrei sa le faca ma lu protestatarii aia aia ataca tot si distrug tot ce prinde ia avertizat ca i impusca daca se mai tin de prostii au tras focuri de avertisment in aer si tot pe ai ***** au facut si vandalizeaza asa merita fiecare sa vezi ca acuma sau potolit toti ai vazut cum fugeau dupa ce la impuscat pe aia
raspunde »
X (2011-08-11 14:01:54)
important e ca e ajutat !! in romania nu ai sa vezi asa ceva oare de ce ? de scarbos ce e romanu
raspunde »
Ionut (2011-08-10 00:12:34)
Awwwww ce nasol pe el. Dar totusi mai bine decat lunetist-ul sa-l fi nimerit in cap sau alta zona fatala, ca dupa cum stiti in Siria armata trag in orice protestatar ce le vine in cale, la fel ca in Libia.
raspunde »
Anti (2011-08-09 19:46:52)
O sa vorbeasca subtire de acuma incolo.
raspunde »
cip (2011-08-08 20:33:07)
ce naiba ma trag aia in ei , ei arunca cu pietre si aia ii omoara?
raspunde »